sdílej

Zpátky do škol? Ano, ale do jiných.

Úvahu nad otázkou “co s dětmi v září 2021” uvedu grafem koktejlu směsi nakažených a hospitalizovaných v segmentech očkovaní/neočkovaní v Izreali, ze kterého je zřejmé, že i další školní rok nám přinese nejedno překvapení.

Zatímco přes prázdniny má covid pod kontrolou (především) prostá fyzika a chemie, tedy fotosyntéza a fotokatalýza s hydrofilní dotací vodních par, na podzim začnou nová křižácká tažení. Legalizace veřejného lynče neočkovaných, jak jej vidíme nejen  v Austrálii* ale i v pražských tramvajích,** honitba na zdravé a na jejich “protilátky,” s cílem vpravit jim do těla roztoky pozoruhodného složení a účinků v dikci OECD – tedy Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj.*

Koniášská cenzura kombinovaná s informačním smogem přiživeným “volbami” a… dvojité eso “dětí jako přenašečů” (zabiješ babičku a zbytek seniorů), a “dětí jako příští oběti” (chraňme jejich rozvíjející se imunitu). Polínka do kotle stydnoucího covidového informačního guláše přiloží “dělníci pera” – strážci prahu reality. Cenzoři lidské a osobní zkušenosti. Popravčí práva na její analýzu a sdílení. Přímo před očima dětí, jako tu nejvýživnější on-line výuku.

Níže citované grafy nakažených a hospitalizovaných “před a po tečce” pochází z horlivě/vlastenecko/ vědecko/politicky/ proočkovaného Izraele. Jistě – fact checkers exaktní statistice hodí smyk sdělením o “chybějícím kontextu,” o tom, že nevíme, “jaká to byla mutace”, zda tato nová Delta mutace “nevznikla díky neočkovaným” a že “zítra to bylo jinak”… a samozřejmě tyráda nazvaná: “Volný – Lipovská – Rusko – škola života – alobal na hlavě – ezoterika a Babiš…“

A my k tomu zase z druhé strany přihodíme : “vidíte, tady je další důkaz, jak překrucujete data” (metodika testů vs. “metodika úmrtních listů”).

Vidíte, jak zase obhajujete účelově nevyvážené informace (rozhodnutí Nejvyššího správního soudu vs. postup Ministerstva zdravotnictví).

Vidíte jak zase napomáháte korupci v oblasti odborných poradců s přímým vlivem na agendu “ochrany veřejného zdraví“ (Dr. Maďar a jeho očkovací centra).

Vidíte, jak manipulujete s daty (ředitel ÚZIS Dušek a aféra s nekonfirmovanými výsledky testů KHS ze škol na jejichž základě MZd prodloužilo opatření ve školách).

A jak natahujete miliardy a miliardy zisků tam, kde neměly nikdy co dělat a ztrát tam, kde nikdy neměly nastat. Jak cynicky překračujete stovky tisíc zničených existencí,  firem a rodin,  každý den nové ceny, a “přidáme vám tři stovky a zdražíme o tři tisíce”. Co celé při nárůstu 19 tisíc úmrtí na covid v 90% s co-morbiditou za rok 2020.

Dům, pokoj, pokojíček a syntetizovaný narativ hologramu podvodu

A když to bude  50 na 50 a obě strany zůstaly zaklíněné v nerozhodnu, tak přijde na řadu drakonická cenzura, kde právo stoupnout si před syrakůzský soud a sicilskou rétorikou si na davu vykřičet svoje, ustupuje vítězství bez boje. A tedy  informační bezpohlavnosti, z jejíhož podrobeného peletonu jen velmi občas zazní: “Přeji smrt všem neočkovaným.” A říkám to proto, že smím, protože mohu. Protože moje smečka jede cover hejtů “ruskými weby” a protože ti, kteří by mě dostali argumentačně do úzkých po dvou odstavcích, jsou drženi v klecích. A protože toto jediné je dnes možné “otisknout do vědomí” dříve svobodných občanů. A to jediné má právo na to zůstat ve “veřejném prostoru” bez odpovědi či právního a odborného rozkladu, pouze s přitakáváním smečky stejně tak hloupé, jako je autor takto obsažných sdělení.  Za ozvěny takovéhoto za socáku známého přikřivácky sprostého mlčení, které syčí svou antichartu jako utíkající plyn z rezavého sporáku.

A vedle těchto intelektuálních halaparten nám na displejích monitorů mezi radostnými roztleskávačkami „konversek“ a cookies pomrkávájí podobné perly, které oděné do jednotného odstínu holubičí šedi a starorůžové, nabývají parametrů  konspirace o šíření prionů díky RNA informaci, silou vpravenou mimo buněčné jádro. Odkud je naším biologickým systémem chápána jako prion. A který pak v nervové síti dělá svou práci, jejímž jedním ze symptomů je demence. ***

Kdy v tomto případě rčení, že rozdíl mezi konspirací a pravdou je 6 měsíců, brzdí předlouhá inkubační doba prionových symptomů. Přesně podle vzoru čím menší, tím  důkladnější.  Tedy příznaky zprvu lehčí (viz výše), postupně střídají příznaky čím dál těžší – jak vidíme vlevo.  Přidanou hodnotou prionového rozpadu osobnosti je, že už si nemůžete být jistí zda je dílem “superpočítače na bázi lidské DNA”, nebo lidské DNA na bázi umělé inteligence”.

Co je jediné ve věci původní lidské inteligence jisté, že je fakt jedno zda svých 600 korun za hodinu “vytváření obsahu” dostanete za otextování dalšího dílu telenovely, za popis produktů pro internetový obchod se sazeničkami ředkviček nebo za obsah do “zpátečnického” Respektu. Protože přesně tak je to jedno tomu počítači – který nepustí více, než přefiltrované spotřební banality nebo krasodušské nic. Ve všech případech obýváme čím dál menší pokojík, autocenzurujeme čím dál menší slovní zásobu, a chceme-li zůstat ve “slušné společnosti” tak pozorujeme čím dál menší zdi na vylepování vtipů a dobré zábavy.  Zatímco dostáváme čím dál méně za to, abychom dali “ten pokoj”.

A co tedy s těmi dětmi ? Od září? To je za měsíc…zpátky na kolotoč?

Před očima dětí na tomto kolbišti nikdo nevyhraje a nikdo neprohraje. Pro každé dítě je rodič pánbůh. To znamená L. Volný je bůh pro svého synka právě ve chvíli, když ho před jeho očima zmlátí policajti na pumpě protože nemá roušku, o které nám pan doktor Bajgar není sto vysvětlit na co vlastně je. A stejně tak je pro svého synka bohem Pirát Bartoš, když ho veřejně grilují na jeho facebooku za to, že zapřel dceru.

Má cenu se do toho plést? Říkat tomu volby? Pravda? Nemají děti právo na to vyrůstat v důstojnějším prostředí než v covidové hysterii roztrollené volbami?

Než ucpaní ústenkami a s psychopatickým protokolem nulového kontaktu jako opratěmi vedoucími pod jehlu?

Řekněme to najednou a řekněme to jasně: pro září 2021 platí jednoduché axiomy:

1. Kdo vydal děti izolaci, vydal je rouškám. Kdo je vydal rouškám, vydal je vakcíně. Kdo je vydal vakcíně vydal je škole, vydal je zřizovateli této školy, který skládá odpovědnost rodičům, ne naopak.

2. Zatímco ve škole samotné by žádný pedagog hodný tohoto jména, nebránil dítěti v dýchání, protože jsme mu zaplatili vzdělání, aby věděl, že dětský mozek pro svůj vývoj potřebuje 7x více kyslíku než dospělý.

Protože nevychováváme děti do mordorů typu Amazon, ani je nanadíváme diplomy do open space králíkáren a do kotců s monitory. Ani do laboratoří, kde se pěstují netopýři, ani do médií, které to celé kryjí.

3. A nikdy by žádný lékař hodný tohoto jména v září 2021 nepřipustil očkování dítěte, protože v této chvíli už neexistuje “nevědomost hříchu nečiní.”

Nepracovali jsme zde dva roky proto, aby bylo jestě dnes možné předstírat nevědomost. Tento školní rok už to není o “každý má právo vědět”, ale každý má “povinnost vedět”. A k tomuto vědění se vztahuje jasná zodpovědnost.

Pokud tedy nemluvíme o kanibalismu.

Ano, i s tím jsem se opakovaně na svých toulkách vesmírem setkávala.

Na jednání zastupitelstev u půllitrů piva, na rodinných sešlostech, kde z připálené trouby unikal Krylův hlas:

“a budeš jako táta.” Aby mi připomněl, že právě kanibalismus byl přítomný tam, kde se objevily priony.

Nehrajme si s nimi:

Virus lze přece jen nějak odfiltrovat, zničit v peci, radiací, oxidanty na bázi louhů a hydroxylů.

Ale priony už ne. Ty se vyskytují tam, kde “pojídáme svůj vlastní druh.”

Stačí si vzpomenout na Novou Guineu a objev “pomalých virů” v kmenech, jejichž členové pojídaly své zemřelé příbuzné. Nebo na “nemoc šílených krav”, které po “zelené revoluci” musely dojit trojnásobek mléka, což už ze sena neutáhly. Jenom proto, že by se do nich v takovém objemu nevešlo. A proto pro svůj výkon “špičkového sportovce” dostávaly příkrm mletou kukuřicí, krmnou pšenicí…

A když v 70. letech došlo na ropnou krizi a nebylo na přikrmování, tak přišla na řadu “kostní moučka”. Bílkovina z rozemletých krav.

Jestli byla dostatečně tepelně ošetřená nebo ne je otázka na ty Guinejce, kteří opékali své mrtvé rodiče – to s něčím tak nepatrným jako jsou priony, nemá nic společného. Protože priony nezničí ani radioaktivní záření, ani teplota nad 300 st. C, a už vůbec ne ústenka nebo hepa filtr s “cut pointem” 60-80 nM. S důrazem na slovo vůbec. Zde už jsme kousek od sourozeneček Wachowských a jejich “Atlasu mraků,” kde se “krásné a věčně mladé číšnice” ze StarTrek světa do kterého tak spěcháme, z ponižující služby psychopatům a z degradace stářím, vykoupily recyklací svých těl do “sytého nápoje” svých následovnic. 

Ne každý samozřejmě takovou budoucnost pro své děti vidí rád. A i kdyby byl jeden jediný, má plné právo své dítě ji ušetřit. Neřkuli když těch příčetných rodičů jsou desítky tisíc a když zcela veřejně a otevřeně využívají svých legislativou a Listinou garantovaných práv.

Práv na ochranu svého dítěte, povinnost mu ji poskytnout.

V míře, která je v souladu s jeho poznáním a svědomím.

Pandemie neočkovaných – tedy pandemie dětí

Které dítě bude během školního roku 2021/22 ten vítěz, a které bude to poražené?

Ani jedno. Žádný svár nikdy nepřinesl “definitivního vítěze,” jenom krví nasáknutá bitevní pole.

Jedné generace a pak další generace a další a další.

A smích “toho třetího, který se směje z příkopů olepených  volebními billboardy,  “oslavami narození”  a “bolestí smrti.”

A teď se podívejme do poslušné Izraele, která poskytla Pfizeru takové PR, o kterém se Hitlerovi ani nesnilo. Co dělá vnucování “dobra” na jedné straně a podrobení strachu na straně druhé. Co dělá s přírodou. Co dělá s virem, co dělá s člověkem, co dělá se státem, s planetou.

Nic. Jak vidíte z grafu, vyjde to nastejno. Mutaci Delta se nakazilo stejně tolik očkovaných jako neočkovaných a v nemocnici skončily ve stejném poměru. Aby ne… kdo si ještě v tuto chvíli může myslet na nějaké kapénky a aerosoly? Když už v hlavě zbyla jen další vlna očkování a pak další a pak každé pondělí.

Pro tuto chvíli nebudeme vtipkovat že: “očkování přežili všichni. Dva roky.” Ale  přiznáme si, že vtipu o: “mohou za to neočkovaní” a “mohou za to mutace,” “mohou za to “Židé,” už narostly pořádné fousy a že pod rouškami mu dochází dech. Zatímco se má čile k světu bonmot “víte, proč vláda nemůže následovat rozhodnutí soudu a zrušit ve školách ústenky? Protože by se nic nestalo.”

Stejně jako by se nic nestalo, kdyby ti, kteří řídí vlády, zastavili “ten program”, protože “není bezpečný.” A kdyby ti, co hrají na volby poctivě přiznali, že žádná národní, regionální ani místní volby neexistují. Že jediná volba, která existuje je volba osobní. Exkluzivně nedělitelná.

Tzn. nepřenosná, nedelegovatelná, nesdílitelná, nekumulovatelná. Desetkrát více, když je na nás naložena zodpovědnost za “malé dospělé”, za “staré duše v dětských tělech”. Které si “jednou přečtou”, a o to se osobně postaráme, aby si to přečetly, co všechno jejich rodiče, jejich pedagogové, lékaři, zřizovatelé jejich škol a vlády věděli ve chvíli, kdy za ně rozhodli.”

Je to snadné rozhodování?

Nevím. Víme jen, že původní virus SARS Covid-19  z přelomu 2019/20 zmizel stejně tak záhadně rychle, jako dr. Peková z YouTube. A že po něm přišla mutace Alfa –  o 50% “nakažlivější” než původní virus. A že když té došel dech, tak se objevila mutace Delta, která je údajně nakažlivější o dalších 60% více než Alfa.

Je to díky dlouhodobým imunosupresivům, díky přidušení respirátory? 

Je to díky otisku sebevražedných dětí v kolektivním vědomí “čistých duší?”

Je to plán na plynulé vypouštění informací/vibrací do prostoru?

Zreplikuje se na podzim a v zimě český scénář “best in covid?”

Nechme k tomu něco říci i ty děti. Protože to jsou nyní jediní rozumní lidé na této planetě.

Zdroj:

Podle agentury Reuters tři čtvrtiny evidovaných infekcí v posledních čtyřech týdnech byl mezi očkovanými. (44 % plně očkovaní, 30 % částečně očkovaní, 25 % neočkovaní). Zdroj zde:

Ze 42 Britů, kteří zemřeli s variantou Delta, bylo 12 plně očkováno (29 %), 7 bylo déle než 21 dnů po první dávce očkování (17 %). 23 z nich nebylo očkováno. (54 %). Zdroj zde.

Podle izraelského ministerstva zdravotnictví bylo v nemocnicích hospitalizováno s covidem 61 % pacientů s dokončeným očkováním, 3 % po první dávce. Zbylých 36 % pacientů nebylo očkováno vůbec. Zdroj zde.

* Autralská striktní politika lockdownů a kontrol karantény držela úroveň infekce nízko – země zaznamenala 910 úmrtí a 30 274 případů od začátku pandemie – mnohem méně, než ostatní státy. Co se týká proočkovanosti, zůstává však pozadu. Podle poseldních Světových dat, Austrálie doručila 23 dávek na 100 lidí. Ve srovnání s 106,1 dávami na 100 osob v UK, s 92,0 v US a 73,3 v Německu. Většina vakcinovaných má dvě dávky. Austrálie je jedním z nejhorších dodavatelů/hráčů v rámci Organizace pro Ekonomickou spolupráci a rozvoj (OECD), jenom Japonsko a Nový Zéland má nižší proočkovanost na 100 osob.

(A strict policy of lockdowns, border closures and quarantine controls has seen Australia keep infection levels low. The country has recorded 910 deaths and 30,274 cases since the pandemic began – far fewer than most other nations.

On the vaccination front, however, it remains a laggard. According to the latest Our World data, Australia has delivered 23 doses per 100 people.

That rate compares to 106.1 doses per 100 people in the UK, 92.9 in the US, and 73.3 in Germany. Most vaccines require two doses.Australia is one of the worst performers in the Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD), though Japan and New Zealand hold lower vaccination rates per 100 people.

https://www.bbc.com/news/world-australia-56825920

* “Začátkem května se na titulních stranách australských médií objevil padesátník, jenž během několika hodin navštívil pět prodejen grilovacích potřeb a řeznictví. Že má  covid v tu chvíli vůbec netušil. Případ spustil poplach v Sydney, které předtím měsíc nezaznamenalo žádnou lokální nákazu. Ačkoli „barbecue man“, jak se muži začalo rychle přezdívat, se na každém místě poslušně zaregistroval pomocí QR kódu a úředníci nezjistili žádné rozšíření viru mimo jeho rodinu, záležitost nabrala na obrátkách a místní deník otiskl jeho jméno, povolání i fotografii.”

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-australie-obetni-beranek-shaming-pranyrovani-zostuzovani.A210726_175710_zahranicni_dtt

“Včera jsem byl svědkem zajímavé události. Dva mladí normálně a slušně vypadající mládenci nastoupili do tramvaje. Neměli nasazené respirátory. Sedli si vedle sebe, nikoho neobtěžovali a hleděli si svého.

Tramvaj se nicméně nerozjížděla a dveře se nezavíraly. Z kabiny vystoupil řidič a bez jakéhokoliv varování nebo pozdravu začal na ty dva mládence řvát “Respirátory! Tak si je nasadíme, bude to?”. A  jeden spolucestující se bleskurychle zvednul, najednou stál v uličce vedle jednoho mládence, který seděl dál od skla a blíže ke dveřím, a bez varování a zezadu mu ji napálil do obličeje. Tímto tedy gratuluji řidiči i tomu spolucestujícímu. Jejich hrdinství, odvaha, smysl pro pořádek a spravedlnost jistě zachránily spoustu lidí před úmrtím na covid-19. My si boj s virem rozvracet nenecháme!” MUDr. Šimon Reich (

**https://www.facebook.com/1665733575/posts/10224231831377890/

***https://otevrisvoumysl.cz/exkluzivne-dr-martin-odhaluje-jak-covid-pandemie-byla-naplanovana-jak-covid-vakciny-nejsou-vakcinami/

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS