sdílej

Čapák

Nevadilo by, kdyby ho osvobodil soud, protože je to fakt marginálie v té obrovské investici do Čapího hnízda.  Babiš těch 50 mega vrátil, další pade dal na charitu a ten Čapák nějak slouží, něco se tam udělalo z bývalé ruiny, s těmi našimi úřady a bankami by se zrovna v Olbramovicích nikdo nechytal, však i takto vyvatovaný to není návratná investice (normální člověk se k miliardě nedostane a ani miliarda nevede k návratnosti v prostředí, ve kterém je deformovaný domácí trh. Právě takto „sdílenými zdroji“)…

Kde ale vzal tu zbývající miliardu? Co teď splácí těmi „podvody“ s reklamou Agrofertu Agrofertu?  Z našeho okradeného plesnivého chleba? Z těch kuřat, co ve Vodňanech visí za zobáky a zaživa je škubou otroci z Ukrajiny a Rumunska, jako z živnostníků EET? Z těch párků plných separátů, za které si teď hraje na matku Terezu? 

A to je ten důvod, proč se to k soudu dostat nemohlo a nesmělo. Tak, jak „vytuneloval“ ČSSD a KSČM, teď rozloží žalobce. Upřímně? Ti všichni si to zaslouží a čeští žalobci jako první.  Ti už zastavili jiný vlaky. 

Může se ti také líbit...

Jedna odpověď

  1. agent 019 napsal:

    dobry den, lzete, pan premier je skromny a poctivy clovek. Za tohle muze kalousek a minula politcka sferta adios

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS