0
sdílej

Etalon jednoho pozemšťana: příchod nadčlověka, pád člověka.

Důvodů proč “očkovat/neočkovat” je mnoho. 

Faktem je, že jednodušší navigátor rozdělení společnosti na “katolíky” a “podobojí,” jsme zde od roku 1948 neměli. Že nám 18 měsíců před očima nedefiluje nic jiného, než potomci tohoto pradávného náboženství, této odvěké životní strategie člověka jako “nahé opice,” hledající úkryt před šelmou, zimou, deštěm, sluncem a “mikroby” na této planetě. 

Že prostě stejně jako husitství nebo komunismus, řešíme stále dokola stejný problém: 

 • Buďto napojení se na “boha/kosmickou energii”, na soběstačnou obživu a existenci, na svou vlastní imunitu a zdraví, na vlastní vzdělání svých dětí ….přímo, bez zprostředkovatele.
 • Nebo: svou životní sílu, příběh, zdraví, peníze, rodinu chceme napájet přes prostředníka a shodit ze zad nejen zodpovědnost za celý svět, ale to břímě největší: svou svobodu a svobodnou volbu, které spolu nerozdílně souvisejí.

Buďto tedy chceme manifestovat svého “boha” v houfu, z davu, ze smečky, z klanu, který prostředníka lidského života adoruje, povyšuje. Dává mu davem deklarovanou, vzývanou sílu a moc. Čistě aritmetickým součtem jeho vzyvatelů, následovníků, obdivovatelů… (dnes kategorizovaných do ohrádek “čtenář”, “divák”, “volič”, “zákazník”, “zaměstnanec”)

 • Nebo: se do křížku s vesmírem a vlastním životem pustíme sami, s výkřikem: “nepropustím tě, dokud mi nepožehnáš”. 

Dějiny nám ukazují, že je snažší nadávat na “katolíky” a na “hustity”, na Unii, na NATO, na globalisty, na Rusy, na Piráty, na Volný blok, na šéfa, na manželku, děti, sousedy… než ….nenadávat na nikoho. A tedy je snadnější transmutovat svého “neznámého/vzdáleného “ spasitele, který z nás sejme břímě ponížení a traumatu, který za nás setne hlavu drakovi – našemu drakovi.

A je to právě tato potřeba –  “přenést své ponížení” vně sebe a tím vytvořit / stvořit, svého tyrana, proč lidé neumějí žít svou moc a svobodu. A příčinu tohoto patetického zacyklení lidských dějin je třeba hledat u kořene tohoto algoritmu, ne se točit stále dokola v jediném archetypálním scénáři perverzního sebeukájení se vlastním zotročením. 

Očkováním, v tomto případě. 

Rouškováním, testováním, izolací, likvidací kultury, sportu, podnikání, zemědělství, občanského života a spolků a dalšími perveznostmi, které jsou cinknutými kartami v rukávech těch, kterým jsme dali do jejich rukou naši vlastní moc. Naše vlastní vzdělání/poznání/zkušenost/komunitu, své vlastní peníze. Kousek po kousku, korunu za korunou, den za dnem, kousíčky sebe samých, svých blízkých, svého zdraví.

Vposledku své krve, svého lidství, své DNA, DNA svých potomků. 

A vice versa – ti “delegáti naší moci”  nevědí, co s tou naší mocí mají dělat.

Čistě z důvodu, že jim cizí moc ani cizí peníze nenáleží. Tak blafují, kličkují, manipulují, cenzurují, lžou, podvádějí… a kradou. V míře, ve které je už znovu těžko říci, kdo je oběť a kdo je vítěz. Protože jako vždy a všude ve vesmíru platí, že odměnou za dobrý skutek je dobrý skutek, stejně jako odměnou za zlý skutek je skutek zlý. Hra “volené a voliče” je jen snaha utéci od tohoto axiomu a zamést za sebou stopy taktikou ztracen v davu, ztracen ve smečce.

Fakticky jedni bez druhých, zloději a okradení, nemohou existovat. Zásadně se jedná o patologický vztah závislosti/spoluzávislosti, a jeho neblahým vedlejším efektem je to, že zatímco se “nezávislí” obejdou bez závislých, závislí se neobejdou bez nezávislých. Čistě z výše řečeného důvodu, že závislí svou energii čerpají ze vnějšku, přes někoho a tedy  svou vlastní životní sílu, životní prostředky, nemají. Ať jsou to ti, kteří se nechali kontrolovat nebo ti, kteří je kontrolují.

Obě skupiny “surovou”, nezpracovatnou, nesyntetizovanou, neprefabrikovanou, nepředtrávenou, nepředmyšlenou energii “planety” a “života”, metabolizovat nedokáží. 

Ať je to energie tepla, světla a sucha, nebo energie mentální, emocionální, energie pozornosti, lidského pohledu.

Dnešní esej je o vyčíslitelné podstatě křižovatky, na které stojíme dnes a denně. O krádeži. O penězích. 

Můj kolega zpracoval “tabulečku”, kolik nás stojí vakcíny.

A když se podíváte na to souhrnné číslo, nemůže nás nenapadnout otázky: 

 • “CO PROBOHA DĚLÁ TU ASTRONOMICKOU ČÁSTKU ZA VAKCÍNY, KDYŽ JEDNA STOJÍ PRŮMĚRNĚ DVĚ  STOVKY?
 • A NÁS JE CCA 8 MILIONŮ DOSPĚLÝCH?
 • PROČ JICH KUPOVALI TOLIK? 
 • CO S NIMI TEĎ BUDOU DĚLAT?
 • KDYŽ NEJENŽE NEFUNGUJÍ, ALE DĚLAJÍ TAKOVOU PASEKU, ŽE JE NIKDO NECHCE? 
 • NAČ POTŘEBUJÍ NAKOUPIT TŘETÍ DÁVKY? 
 • ABY OPODSTATNILI NÁKUP TĚCH PRVNÍCH DVOU?
 • ZASE 10 KUSŮ NA ČECHA, VČETNĚ DĚTÍ?
 • A ZASE TA KAMPAŇ O VÝHODÁCH OČKOVANÝCH A SEGREGACI NEOČKOVANÝCH? 

ABY PO PŮL ROCE FALEŠNÝCH ČÍSEL ZNOVU VYŠLO NAJEVO, ŽE OČKOVANÍ JSOU NEJEN STEJNĚ TAK NAKAŽLIVÍ JAKO NEOČKOVANÍ, NEJEN ŽE MAJÍ STEJNÝ TĚŽKÝ PRŮBĚH A MORTALITU, ALE JSOU to DOSLOVA KOKONY – LÍHNĚ NA MNOŽENÍ VIRŮ A JEJICH MUTACÍ? 

Nevím jak vám, ale mě tento jediný důvod, jediné číslo, pro odmítnutí tohoto roztoku plně postačuje. A jak známo, jsou nás takových miliony, to se může mainstream uhejtovat, ufejkovat, umanipulovat, ulhat a umlžit.

Výsledek této formy veřejného blaha nám diskrétně sdělil Aldous Huxley již v roce 1940: … 

Zdravotnictví bylo na takové úrovni, že už všichni byli nemocní.”.

Co tedy dělá to číslo, ten chladný součet miliard korun? 

Jsou to miliardy vygenerované z milionů hodin lidské polootrocké nebo tupé práce. V době, kdy jsme kvůli vakcinám zlikvidovali další generaci “kulaků” a “keťasů” Hutků, Tygridů  a Havlů.  

Ledeckých, Beranů, Formánků.

Dělá je ta tupá práce, ta rezignace na vlastní sílu, na vlastní potenciál a kvalifikaci, na vlastní imunitu, na vlastní názor, vlastní sebevzdělání.

Nebo jinak: ty miliardy za vakcíny nedělá nic jiného, než vychýlení z rovnováhy. Než “životní síla malé moci, ale moc lidí” v rukou “moc mála, avšak stejně tak vůči viru bez-mocných lidí”. 

Jako vždy v dějinách, je toto číslo dáno technologiemi, produkcí, energií a obchodem. Které v době digitalizace a masivního zpracování fosilních zdrojů, pohánějí olbřímí linky výrobních hal, super počítače komunikačních sítí, velkochovy a polelány, digitální průmysl, prosklené mrakodrapy kanceláří, až po továrny na zdraví, vzdělání a byrokracii, které proměnily planetu na “jeden prsten vládne všem” a člověka v ní v neurotického, úzkostného konzumenta psychofarmak “desetiminutovek nenávisti” na “snížení bolesti z nekontrolovatelných vztahů.

A zpětně: záněty v oblasti mentální, emocionální a sociální, vytvářejí záněty v těle biologickém. A záněty v těle jsou petriho misky pro další degradaci těla – ať jsou to autoimunitní poruchy nebo viry. A ty jsou zase zpětně zárodky patologií vztahových, pracovních, sociálních, ekonomických, transkontinentálních….  

Proto jsou “neustálé volby”, abychom ventilovali svá nezpracovaná “zanícení” – a svůj neblahý “implantát poroby.”

Při prosté úvaze nemůžete nedojít k závěru, že ze časového odstupu neopakujeme nic jiného, než další etapu krkolomné evoluce lidských dějin. Posouvaných vpřed, vzad a do stran “vynálezy” a “technologiemi” více, než biologií, kulturou, politikou. 

Které s politikou korelují, ale více méně klopýtají za globálními vynálezy metacích strojů, děl, spitfirů, informačních sítí, digitálních pavučin, sonických děl až po podivné patoky, kterých jsme nakoupili tolik, že jimi můžeme hnojit česká pole, co jich tady máme.

Kdybychom jimi neotrávili úrodu, kterou zde nemáme. 

Ze stejného důvodu. 

Stejně, jako se nikdy nevyřešila ani nezahojila sečná rána “byzance a katolicismu,” která rozdělila Lévantu a Evropu, nezahojila se ani rána vyťětí protestanství, Lutheránství, Husitství, kalvinismu, anglikánství z těla katolické, kosmopolitní Evropy samé. 

Protest proti tehdejšímu globalismu. Tedy proti koncentraci informací, moci a zdrojů v čím dál méně rukou. Protest, který dal vzniknout konceptu Spojených států a “religii kapitálu”, jak říkáme my ortodoxní. Do doby, než byl infiltrován stejným virem, který rozložil Evropu. 

A nyní? Stejně jako si každá nastupující generace nejde cestu k ideím komunismu, který jim prostě a jednoduše dodá ideu vlastního bydlení “jako má táta”, (dnes ortodoxní  Piráti, symptomaticky zacyklení s “územními plány” obcí), tak tomu bude na další stovky let i s “očkovanými/neočkovanými,”

Každý politik a  novinář ví, co to je hlad po čtenáři. Po divákovi. Po voliči.

Jak si na tu pozornost zvyknete. 

Jako na peníze. 

Ale je to pořád ta jedna energie. Energie “přes ruku”. Přes ruku, která drží karabáč a řetěz. 

Ale nejen to. Je to “jenom” energie těch klientů, těch diváků/čtenářů/posluchačů. Energie kverulace, vzdoru, destrukce, rozdělování.

Energie smečky, která se v počtu nad 30, nad100 lidí, nad 1000, prostě nad počet daný platformou, mění v dav. 

A jsou to oni, kdo vposledku určují obsah kázání svého kněze. 

Obsah reportáže svého publicisty. 

Volebního programu politické strany. Výrobního programu korporace. 

Kteří “střihají” křídla každé “změně”, každé “anomálii”.

Proto jsou, až na výjimky, všechny zprávy stejné.

Proto jsou, až na výjimky, vnímané jako “nepřípustné anomálie” či dokonce “terorismus”, stejné všechny volební programy. Všech států. 

Vychází z nich prototyp etalonu jednoho pozemštana. 

Obrobek bez emocí a vůle. 

Trestající “své bohy”. Ty, na které zavěsil své naděje i své frustrace, svou moc žít sám, tvářít v tvář vesmíru. Trestající politiky volbou jejich agresivních vyzyvatelů. Umělce voláním po estrádách s troškovými řachandami. Podnikatele, hospodské, hoteliéry poúnorovým skandováním, že patří do skladů a montoven. Do velkochovů kanceláří. Jako oni. Aby jako oni ztratili svou individualitu, své ostří, svou svobodu, svou volbu.

Proto šéf CNN na téma mediálního marketingu covidu říká: “Tuto práci můžeš dělat až a jen tehdy, až ji zradíš.”

A pak už jsou to zase jen krev, smrt jako jediné emocionální impulsy, na které “dav” reaguje.

Které jsou jeho “společnou řečí”. A na které odpovídá v režimu “stejnému stejné”:  

skandováním a voláním po smrti a krvi – “těch druhých.” Našich sousedů, kolegů, mladých, starých, zdravých, nemocných, spoluobčanů, bratrů, sester. 

Každodenní nadávání miliard “bez-mocných,” kteří dobrovolně delegovali svou moc a život vně sebe, se slilo v řeku, ze které znovu vystoupil diktátor. 

Živý i neživý. Člověk/umělá inteligence. Bůh na stroji.

Který nyní přetváří “nahou opici”, k obrazu svému.

Čistě fyzikální/gravitační silou své kvantity. Energie. Koncentrace kontroly vědomí a pozornosti.

A “nahá opice” v hrůze z jeho “síly” – kterou jej sama nakrmila – se snaží zachránit holé přežití strategií, že bude “součástí těla svého pána.”

Součástkou, řekněme dnes. Optickým vláknem. Algoritmem. Aplikací. Frekvencí. Vibrací. Plátcem. Baterií.

A pak už je jenom třeba tuto řeku pozornosti, energie, modulovat směrem, který je “akceptovatelným” nepřítelem. 

Ne už jen Romové, uprchlíci, Židé, globalisté…ale… neočkovaní, “odpírači.

Organičtí. 

Lidé. 

My.

Za tento “evoluční krok” jsme, v našem případě, zaplatili 25 miliardami korun.

10 – 15 kusy vakcíny na jednoho Čecha, včetně dětí. 

Něco jako 400 biblí do jedné rodiny… 

Rudé Právo na každé WC. 

Proč? Když víme, že evangelizaci očkování podlehlo – po téměř roce nejmasivnější goebelskovské propagandy, zahrnující pálení knih a archivů těch, kteří se jen zeptali co se děje – necelých 62% dospělých Čechů?

Také vás napadá prostá a přitom jediná podstatná otázka podzimu 2021? 

Stejná jako na začátku? 

Co s těmi hektolitry vakcin, včetně obalů, stříkaček, dezinfekcí, buničiny… hodlají dělat?

A taky si řeknete: Ať s tím udělají cokoli, do mě to lít nebudou? 

Těch 8 měsíců mezi druhou a třetí dávkou, je jen hra na výprodej?

Test moci, vnutit ty nakoupené vakciny tak, aby se “vyplatily?”

Ať je v nich cokoli?

A že je to tedy jedno, co v nich je?

Zdroje:

https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans_csvaccines-europeans_cs

https://www.ecdc.europa.eu/en/publications-data/covid-19-testing

http://smlouvy.gov.cz/

P.S. Sputnik, Synovax a Synopharm v tabulce nejsou, víme jen, že Čína se svými 20 milionami dávek/ den a miliardou očkovaných generuje větší obrat konglomerátu ”phama/stát,”než by si mohli nechat zdát Gates, Fauci a Soros dohromady.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/cina-ockovani-koronavirus-covid-19-vakcinace_2106201205_kro

P.P.S. – výpočet je před zdražením Pfizeru o 20%. 

Za testy v září 2021 dáme v ČR cca miliardu.

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS