sdílej

Kapitola 4: Covid přece není žádná novinka

V předchozích kapitolách jsme si ukázali, že než se dostaneme k jakémukoli uvažování, editování, či dokonce sestavování sdělení, periferním viděním si uvědomuje jeho osud v globálním informačním poli. Co jej posune, co jej zbrzdí, co jej vyživí, co jej zabije a co nám za něj hrozí. I jakými metodami se nástroje dnes již zjevně nespravedlivého systému brání tomu, abychom tomuto samotnému filtru říkali totalita a sociálně behaviorálním terorem. 

(Behaviorální znamená, když vám někdo mluví do toho, co máte dělat. O ničem jiném covid agenda není, zbytek je psychologický, biologický a ekonomický experiment.)

A zjistili jsme, že informační a veřejný prostor je tak masivně obsazený, doslova zamřížovaný filtry chránícími čím dál zřetelněji zvrácenou ideologii, že… mnoho lidí vůbec rezignuje na to něco říci, něco sdělit. Čili  vůbec uvažovat. Sám za sebe myslet. Což je jeden z charakteristických a typických nástrojů týrání a ponižování, perverze a zla. Vysvětlit člověku, že jeho cena  na je tak nízká, že stejně tak malicherné je i jeho poznání. Nicotný je jeho život. Že prostě nemá šanci než mlčet. A poslouchat ty, kteří si přivlastnili právo myslit a mluvit. Za něho. O něm.

Mnoho lidí si uvědomuje že diskuze o tom že média lžou a tyranizují obyvatelstvo, je ve veřejném prostoru samotných médií nemožná. 

Zaprvé jsou zde seznamy vyloučených z této diskuze, vyloučených apriori. Těch, kteří jasně prokázali, že média lžou. A přinesli o tom jasné důkazy. A proto se dostali na seznamy nežádoucích, dnes “dezinformátorů,” anti … čehokoli.

A za druhé – je tady mocenská a mediální strategie. Jejich peníze, jejich množství, jejich technologie, jejich moc. Jejich prostředky. Naše prostředky. Které používají proti nám. Zatím. 

Proto se situace, v které se v kolektivním informančním prostoru nacházíme jmenuje: 

My: Dejte nám pokoj, my si vás nevšímáme. 

Oni: Ne, pokud si nás nebudete všímat, tak vás zabijeme. 

Zdaleka to však není situace beznadějná. 

Přesněji – právě proto není. 

Úhel pohledu

Vytvořit dokument  o fenoménu tak vrstnatém a tak globálním jako je pandemická operace a úloha médií hlavního proudu v ní, přináší úskalí, kterými je tento samotný fenomén tvořen. Tedy hrozí že budete buďto zobecňovat nebo marginalizovat. 

Naším úkolem je otevřít co nejvíce možných úhlů pohledu na tuto situaci.  Doporučení, kam postavit kameru, kterou se na média podívat.  

Zmínit existenci a praxi světových tiskových agentur, nadnárodních korporátů, konkrétních titulů, konkrétních vydavatelů, šéfredaktorů, redaktorů a autorů. 

Vyjmenovat si hlavní vlivová média v oblasti denního tisku, časopisů, internetu, rozhlasu, a televizních stanic. Vyjmenovat si jejich vydavatelství, šéfredaktory, autory sdělení a jejich propojení v jediné informační hladině. Ukázat jak zmapovat, kvantifikovat a kvalifikovat výstupy jednotlivých médií: kudy jít do monitoringů, do výročních zpráv, osobních informací o těch, kteří si osobují právo komentovat naše suverénní bytí.

Rádi bychom abyste si vzali za své, že teprve když budete znát mediální informační mapu tak pochopíte to stejné co my, kteří se desítky let pohybujeme mimo ni. Že bojovat proti lhářům pravdou je podnik od počátku určený k nezdaru.

Proto se držíme jejich produktu. Obětí. 

To znamená těch, kteří zajímají média. Kteří mají být jejich zdrojem, jejich potravou. Tedy my, lidé.

Výchozí situace je těžko představitelná: 

Slovenská prezidentka Čaputová otevřeně mluví o tom, že by podle ní bylo dobré “zakázat internet”, “protože je tam “tolik lží”, (a míní tím pravdu: https://www.facebook.com/wake.up.96995/posts/6677443128993388)

Na stolech jsou zákony o ochraně “lékařů” proti “antivaxerům”. (tedy o ochraně  jejich sprostých 280 respektive 380 korun za očkování dezinformovaných pacientů, s důrazem na seniory a děti. Nebo na podporu rýžování nemocnic za přetahování pacientů z oddělení na oddělení, které nás stálo 230 covidových miliard ) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-premluveneho-seniora-k-ockovani-bonus-380-kc-ponizujici-mini-lekari-173601

Média okázale převracejí provokativní úvahy o kriminalizaci “odpůrců” a jejich “dezinformací”.  (Míněno občanský odpor proti totalitě lži, ) https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/pravnici-se-ptaji-kdyz-povinne-ockovani-jak-trestat-odmitace-40378958

Členové mezinárodního hnutí opozic  jsou zatýkáni, penalizováni, tlučeni. (A když ne, tak média hlavního proudu dělají vše pro to, aby tomu tak bylo,) https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-praha-odpurci-vakciny-poruseni-opatreni-pokuty-policie.A211216_085452_domaci_vank/foto/nahledy   

A všichni mají nasazený široký pandemický úsměv, že prý existuje covid, že prý existuje jeho řešení.  A kdyby… přece jen… to prasklo… tak už si média potevírají zadní vrátka, jako že … přece… jako vždy. Rychle, kde máme novou aféru. Na mrtvé a zmrzačené se neotáčet, přepřáhnout vrcholy kozlíku a rozlámaná mašina supí dál. Dokonce se mluví o blackoutu, že sen slovenské prezidentky o tom, že “spadne internet” má za cíl vymazat stopy mj o tom, kdo co kdo psal a kdy.

Prostě na konci roku 2021 jsme v mediální lži tak hluboko že představa že jsou současná média reformovatelná, jako že místo lhaní začnou mluvit pravdu, je absurdní. Protože jejich šéfredaktoři by mířili rovnou do vězení. 

Covid přece není žádná novinka: 

Současnou realitu je možné komunikovat toliko vně zdeformovaného informačního pole. Což my rádi děláme již dekády, děláme to dobře a rádi, mainstream nesledujeme, píšeme a tvoříme své obsahy dle svého svědomí a perspektivy, máme své publikum. Stejně jako své zásobování, vazby a komunikační sítě. Které trvají generace a trvat budou.

Covid pro již vyprecizovanou skupinu renegátů nepřinesl žádnou novinku. Především ne o tom, že informačně – ideologicko – ekonomický systém je parazitický ze své podstaty. 

Že je destruktivní pro celou společnost. Není žádnou covidovou novinkou, že média hlavního proudu rezonují s mocenskou agendou namířenou proti člověku, soudě dle jich výsledku, současného zdraví “lidstva.”

Že hromadění planetárního bohatství a moci do několika rukou média vytvářejí potěmkinovu ambaláž.

Problém začíná ve chvíli, kdy – nasátí našimi penězi a naší mocí  – vyrazí  se zuřivostí zdokumentovanou u všech diktátorů a s morálkou klinických psychopatů, proti nám. Kteří je toliko ignorujeme. Kteří si tvoříme svou realitu. A když vytvoří globální operaci, kterou v kolektivním vědomí hodlají zničit vše, co je zárukou existence lidské rasy na této planetě.  

Indoktrinovaní? Posedlí. 

Covid má být jako novinka z důvodu, že nás má vtáhnout zpátky do jednoho jediného informačního kotle, do jediného kolektivního vědomí. Zploštělého, tupého, limitujícího.

V kterém jako že zcela nerovný člověk na trhu práce, je najednou rovný na poli biologie. 

Tento neokomunistický koncept o “kdo nejde s námi jde proti nám” v sobě však stejně jako všechny totality nese zárodek konce na takto vratkých nohách vystaveného scénáře. 

Faktiky jen prodlužuje jeho agonii. 

Koncept “všichni stejně zdraví a všichni stejně nemocní” je stejně tak padlý na hlavu, jako “všichni stejně chytří a všichni stejně hloupí” nebo “všichni stejně slabí a všichni stejně silní,” až po “všichni stejně mladí, všichni stejně poslušní.” Nic takového se v přírodě nikdy nevyskytovalo a vyskytovat nebude. Nebo přesněji, kdyby existovalo, tak už nežijeme v přírodě. 

Tento šílený předpoklad šílených scénáristů místo aby zničil zóny odporu, tak je  ještě více vitalizoval. Společnost ještě více polarizoval a od systému odpadlo ještě více lidí, než tvořilo renegátské skupiny před covidem. Které si byly vědomy že lidské poznání, dříve limitované 75 lety průměrné délky života, dnes augmentované chytrými telefony a sítí, není žádoucí. Takže systém bude potřebovat časoprostor “přemodulovat.”  

Ovšem představa této modulace, tedy představa že lidi udržím v mezích jejich předchozího poznání tím, že jim zase vyvlastním a znárodním majetek, zavřu je do vězení a tam je opíchám, nebo že jim vezmu děti a tam je opíchám, a pak je budu řídit z mobilu/ čipu, je možná vedená vědomím existence technologií za oponou světa, ale to je jen opona médií, daná právě jejich limity. Tedy tím že na vavřínech svého ega zaspala rozhodnou dobu se o tomto světě a tedy jeho budoucnosti cosi naučit. 

To znamená je to vize daná jejich omezeností.  

V praxi neživotaschopná. 

Protože stejně jako každý tlak sebou nese protitlak, tak každá technologie má svou kontratechnologii. 

Ostatně jinak by ani nemohla existovat. 

Covid operace je vedená těmi nejhloupějšími z hloupých, těmi nejslabšími ze slabých. Proto jejich síla není ve skutečném programu pokroku lidstva, ale v kráčení pozadu. Pod informačním závojem předsítrané solidarity, fakticky skrýváním se v davu. 

V kterém už zase panuje pseudo rovnostářský komunismus. Tedy zlo, lži a pronásledování těch, kteří svým testosteronem, odvahou a samostatností roztáčejí kola života společnosti, kola ekonomiky, kola vědy. Snaha zpoustat jejich sílu – využít ji pro svůj vlastní partikulární zájem. 

A je jedno, že ten závoj lži je upředený na husté informační síti digitalizace. Je to pořád pořád lež. 

A není malá lež a není malé zlo, jako není malá pravda a není malá pomoc. 

Protože každý máme svých 100% jinde. 

Jako máme každý jinou krev. 

Jinou duši. 

Jiný účel proč jsme tady. 

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS