0
sdílej

Liberecká hvězda aneb péče o ohrožené skupiny seniorů pohitlerovsku

V neděli 13. ledna, probíhala na Staroměstském náměstí v Praze demonstrace “Máme toho dost.” Míněno:  máme dost pošlapání likvidace listinného “práva na uživení sebe a své rodiny.”

Míněno: pošlapání práva uživení sebe a své rodiny jinde, než v mordorech a vymývárnách mozků státem pobídnutých montoven, obchodních řetězců, logistických center a státních postů, kde mají všichni stejně, za všechno stejně a kde všichni říkají a jedí to stejné. Ukážeme si níže.

Ve stejný den došlo k odvolání liberecké ombudsmanky Lenky Tarabové, specialistky na práva seniorů. Odvolal jí její zaměstnavatel, Liberecká radnice, ústy jakéhosi Langra (také „Íčko“, ale pouze lokální). Nikdo jiný z účastníků demonstrace, kdo měl stejně jako ona, stejný symbol na klopě, odvolán nebyl. Jak bylo řečeno, převažujícími účastníky demonstrace byli svobodní občané, živící sebe a své rodiny bez šéfa státu.

Je to stará zpráva, jistě ji všichni znáte, tuto zprávu zde nekomentujeme,  Lenka Tarabová je schopná se sama bránit dostatečně. O její profesní budoucnost v “zemi seniorů” jistě nemusíme mít starost, soukromá Alzheimer centra jí přeplatí dvojnásobkem mzdy od radnice, a to nejen za její odbornost, ale právě za její stanovisko a občanský postoj, který jak je nám známo a zcela logicky, plně sdílejí.

Jenom glosneme, že záminkou k tuřímu řevu  ve stylu:

 • okamžitě na hodinu!!!”…
 • jsem pobouřen!!!”…
 • jsem do duše uražena!!”…
 • kde je zákon!!” …
 • já, i pan hejtman v defraudační žalobě!!” …
 • paní radní Šupáčková”…
 • pan zlodějíček kolega”,
 • “paní na internetu”

bylo, že “zneuctila židovský symbol”.

Skutečností pak bylo, že Lenka Tarabová je video blogerka, dlouhodobě stojící na straně práv seniorů a PROTO dlouhodobě vystupující proti manipulacím v agendě C-19. Seniorů ani jí se samozřejmě nikdo na nic neptal.

Přitom reportáže z domovů seniorů, kde před očkováním vše běželo hladce, a po očkování se nakazilo více personálu a zemřelo více klientů, než za celý rok před ním, nám běží na netu dost na to, abychom si udělali obrázek sami.

Stejně tak běží videa, že petici odporu zdravotníků proti vax,  jenom v Holandsku, podepsalo 67 tisíc

zdravotních sester. Tedy že do nich nikdo nikdy píchat nebude a ostatní ať si jdou svou cestou, kam hrdlo ráčí.

Studie o neúčinnosti roušek jsou rovněž dostupné již půl roku a žaloby na lockdowny běží všude tam, kde byly zavedeny, tedy všude a jistě ještě mnoho let poběží. 

Na rohu stojí  lampa, na které budeš viset

(dopis českého fašisty Karlu Čapkovi).

Obsah nenávistných dopisů Karlu Čapkovi je celé dějiny neměnný,  jak říkal otec Halík, jehož otec přebíral od jeho vdovy, Olgy Schanflugové, pozůstalost po Karlovi Čapkovi, i se stovkami hejtů českých fašistů, kteří jej dohnali k smrti. Nejen formulace jsou stejné, dokonce i gramatické chyby.

Spor pro a proti agendě C-19 se nedořeší. Nikdy. Stejně jako se nikdy nedořešila vražda Kenedyho, 9/11, zda Gagarin dodnes lítá na oběžné dráze, nebo naše vlastní komunistická minulost. Kyvadlo času se rozkýve – původně divoce a doširoka, nesené emocemi daných singularit, vydrážděných “postavami v pozadí”, a pak jej čas/gravitace pomalu zastavuje, až se válkou vyčerpaní ne-zastánci, ale zmanipulovaní reprezentanti té či oné strany, zastaví dole, v bodě nula. A lékaři z obou stran zákopů, ti skuteční a jediní lékaři, si jako v Čapkově Bílé nemoci, nad krvácejícím klukem v zákopu, řeknou: 

Kolego nepříteli, nepomohl byste mi amputovat nohu našeho vojína?” 

A mír trvá, dokud nepřijde nová dávka času. Dokud noví štváči, nové pijavice, nerozdělí společnost. Nejčastěji ze závisti a zloby, z nenávisti, z hrabivosti a patologické touhy po moci, která jim “od přírody” nenáleží.

Hledej tři rozdíly aneb znovu vlast a národ:

Míníme zde například paní ministryni Schillerovou. Na první pohled „ošklivou, přitloustlou nazajímavou paní, s obličejem půlměsíce (nic proti tomu, ale).“ Ta si, z našich peněz, platí svou vlastní představu své vlastní tváře. Svou vlastní představu premiérského křesla. Svou vlastní představu “symbolu nedotknutelnosti”. A spolu s dalším budoucím premiérem,  Pirátem, ten s transfůzí STAN, si budují image pro křeslo budoucího premiéra. Ona ve zlatě, Pirát ve stříbře.

Ve všech třech případech kašírku prázdného vnitřku má zakrýt latexová maska vnějšku. Ale ve skutečnosti:

hledejte tři rozdíly mezi vládou a opozicí.

Vidíte to stříbro v dredech Piráta? Které jeho vizážistka “jemně a nenásilně“ prolnula s mladistvou, trendy stříbrnou hook bundičkou? A pamatujete, jak Ivan Bartoš odpovídal na dotaz Emmy Smetana na DVTV, zda by si nesnížil plat, když lidi nemají peníze na jídlo? A on že “by musel překopat svá důchodová pojištění”? Tak mladý junák myslí na zadní kolečka? Tak jak se liší od té zlatavé Schillerové?

Pro tento případ je však důležité, že sledujeme, jak se z reality stává karikatura, symbol. Nedotknutelnost. Kult. A jeho vznik a růst.

Že my všem třem politikům (včetně koaličního Rakušana a tedy i libereckým radním), k tomuto účelu, k účelu nedotknutelnostisymbolu” platíme dvorní komorníky, fotografy, aby nevýrazné plochy jejich postav a tváří a ještě nevýraznější myšlenky a emoce, vystínovali na Instagramu, na volebním billboardu a na tiskovkách do přijatelné podoby a tvaru. 

Ano tolik naši mocní touží po pozornosti a natolik jsou prázdní, že “národ a rodina” je znovu jejich  volebním heslem. Jediným a společným. A jde o to, že spousta lidí pochopilo, že znovu tady nemáme žádné strany, máme toliko jedinou lež.

A zde náhle proti nim a jejich “stranickému” a “krajskému” PR a marketingu “symbolů” za které platíme desítky milionů, stojí žena, která má 17 tisíc sledovatelů.

Žena, která si sedá si ke kameře svého mobilu bez make-upu a bez honoráře pro fotografa, bez Prchala i bez vizážistů. Bez honoráře, který platíme politikům za 150 tisíc za foťák, 250 tisíc za objektivy, 150 za lampy a filtry – hodně filtrů,  100 tisíc postprodukční HW a SW a stovky tisíc za rešerše tisku a netu, a pak miliony a miliony a miliony pro mainstream, „který to celé nádherné pak vydá, nebo nesmaže.

A protože tito lidé za ty naše peníze uvěřili ve svůj kult, tak uviděli “občanskou neposlušnost” logicky jako “bořitelku modelů,” a proto byla potrestána.

Nic jiného v tom nehledejme. Připustil to ostatně i její nadřízený, když byl tlačen k odpovědi na dotaz, zda se ombudsmanka dopustila jakékoli pracovní nebo odborné chyby: Prý ne… ale po té práci. Po práci…  pro naši nejohroženější skupinu. Pro naše seniory. A o čem jiném ve svém volném čase mluvíme, než o práci, že?

Protlačování náměstka Langra

Byla potrestána za úspěch větší, než mají v tabulkách čtenosti krajští kejvalové z Deníku, regionální DNES a bývalé „městsko-krajské“ Libercké zprávy, než mají všichni radní dohromady a než mají ti noname-ové z internetových diskuzí. Řekněme si to jasně: jediným důvodem odvolání ombudsmanky práv seniorů – zastánkyně práv “naší nejohroženější skupiny, kterou musíme chránit”, za cenu toho, že budeme sedět zavření doma s náhubkem dokud neumřeme, byl její úspěch. Tečka.

Zaplatili jsme prostě krajské PR akci jednoho Kraje, který věčně nemá peníze na nic, hlavně na důchodce a platy pro ty, kteří o ně pečují. PR, které je stejnou latexovou kašírkou, jako zlatavý obličej Schillerové a stříbrné dredy Bartoše. 

V době, kdy ji radnice “na stránkách národního tisku” odvolávala, už Lenka Tarabová právně nebyla zaměstnancem radnice a ta zpráva byla politický hoax, fake, lež. Pokud pod radnicí pracovala, tak načerno,  leda tak v jejich právním binci, kde běží všechno šejdrem a všechno mimo “zákon.” V právním státě tak úzkostně dbajícím na “zákon”, ve státě, kde “oni mohou, my ne”.

Nebo jinak: kdyby měl hospodský v lednu pingla bez smlouvy (nebo ponovu chtěl na něj kompenzace), tak na něj titíž krajští / městští / venkovští úředníci pošlou chlupatý a následně ti národní úředníci zavřou hospody v celé zemi, a ČT a ČR vyhrnou reportáže, jak roznášejí covid. Je to tak? “Zavinili jste si to sami.”

Zvířená diskuze” aneb světová bouře ve sklenici české vody.

Ano, liberecká radnice si zaplatila národní PR a nyní se hřeje v jeho výsluní.

Ano, Židovská obec má svou agendu. Pokud jí novináři, drží mikrofon pod krkem. Novináři,  kteří musejí platit hypotéky. Novináři, kteří jsou sami placeni skupinou, s její vlastní agendou. Skupinou vydavatelů, jejichž obsah z 80 %  tvoří volby a tiskovky politických stran. Čili vnášení sváru do společnosti. Nikdy neřešitelného a nikdy nekončícího sváru,  nakašírovaného stejně, jako ty výše citované fotky “protivných stran.” Ale jasně ohraničeného prostoru, kde visí na mantinelech “mimo církev, není spása.”

Schillerová, Pirát, Kraj, Liberecká radnice, média a …. mluvčí Židovské obce… všichni jedou svou politickou, zájmovou, mocenskou a rozpočtovou agendu. Agendu nazvanou „já já já„. Agendu nazvanou pud přežití, který máme my všichni. Je však spojuje jediné – všechny je máme na jediné výplatnici.

A všechny jsme právě “urazili v jejich symbolech”, v “jejich obětech”. V jejich “latexových tvářích”, V jejich “funkcích”, “rodinách.”

V anonymních štítech, za kterými si vyvrtěli svá teplá místečka, padlí následovníci původních apoštolů. Octovky. Práskači. Svatouškové, slaboši, podržtašky, krysy všeho druhu.

Proto byl Karel Čapek tak nenáviděný ze všech stran: katolíky,  komunisty i fašisty. Protože rozbíjel kotce, ve kterých máme povoleno existovat. Kterými jsme lejblováni, protože “oni nic jiného nevymyslí.” Vláda nebo opozice. Na demonstracích jsme proto buďto fašisté, nebo antifa. V nejlepším případě teroristé. Když už něco hodně osobního, tak kikina. To je něco jako míroví bombarďák, či odvozeno: „havloidní zmrd.“ A tím to hasne.  Vyberte si. Všechno zaručeně ověřeno našimi “fact checkery”, politiky a  doručeno octovkami, až k vám domů.

A Čapka s nástupem českých fašistů zabilo to, že pitval ty spolky na prvočinitele. Na lidi. Pro něj byl dav a národ jedno slovo. Pamatujete na jeho dialog s Vančurou?

Až Hitler pustí vojáky ze Sudet do Prahy, bude na nás střílet německý lid, nebo německý dav?”

A byli to v posledku čeští fašisté, kteří to s ním zvládli lépe, než Hitler sám.

A ta česká seniorská ombudsmanka, byla právě – tímto mefistotelským, nakašírovaným latexovým PR našich státních politiků a jejich úředníků, předhozena tomuto davu. Rozvášněnému mainstreamovou goebelsovskou propagandou: “jsi hříšný (přenašeč), zemřeš!”

Ó ti naši Židé:

Je nad slunce jasné,  že fašizující symptomy, které segregují občany na základě vylhané propagandy, zde existují.

Stejně tak je třeba říci, že logo židovské hvězdy s očkovacím čipem není český nápad – je to jeden z milionů globálních anti c-19 memmo na FB,  jenom Češi z něho dělají svou národní bramboračku. Jak jinak. 

A stejně tak je zřejmé, že při trochu dobré vůle, lze vymyslet na demonstraci své originální logo – nejsme příznivci vykrádání zahraničních vzorů obecně, protože u nás vždy zplaní do aeronetů a tvrdé konspirace “anti západ”, jenže to je bohužel náš národní copyright.

I když… Národní symbol, národní metafora, je například vyjádřená takto – vtipně, jasně, srozumitelně.

Může si z toho někdo jiný než vůl nebo darebák, odvodit, že je to vyhlášení války Německu? Urážka kancléřky? Propagace anschlussu? Hitlera?

Pokud bychom tedy chtěli říci totéž česky, co je řečeno v nadnárodní řeči sociálních sítí židovskou hvězdou, tak bychom měli např. vynést na klopě rudou knížku s čipem vax,  a pak čelit komunistům, že znevažujeme “symbol”, za který “miliony soudruhů položili život v zákopech u Stalingradu”, ve stávkách horníků na Ostravsku, proti žiďákovi Petschkovi…”. Chápeme se?

Je jisté, že odpor proti “vládě jedné strany a jedné lži” běží na celém světě, ve všech větších městech, všemi způsoby. Že v Anglii na náměstí davy lidí – bez roušek a bez rozestupů – čistě z radosti ze života, měsíce pějí své ”Strčte si covid do pr…le a skrčte si tam i ty své vakciny.”

Stejně tak je jisté, že Lenka Tarabová nebyla jediná, kdo měl během demonstrace na Staroměstském náměstí na klopě přilípnutou židovskou hvězdu, jako legitimní výraz odborníka z terénu, který klade zcela legitimní a správný odpor segregaci neočkovaných – a agendě za ní skryté. A jisté je, že nikdo jiný za identické “porušení zákona”, a “hanobení symbolu” stíhán nebyl, není a nebude.

Proč? Protože Češi na Židy zvysoka kašlou, přátelé. A to ještě v tom lepším případě, kdy na ně právě nebonzují esesákům, nevykrádají jim po zavření do koncentráků vily a byty,  nerabují jim hřbitovy, případně nově na ně nedelegují celosvětové spiknutí.

Nalijme si čistého vína. Dávno před Nerudou, přes Anežku Hrůzovou, od vybagrování židovského ghetta, až po štvanici Gustava Meyrinka (Golem) nebyl vztahů Čechů k Židům nic jiného, než trpné sdílení.

Gustava Meyrinka, který se zhrdla smál těmto šosákům stejně, jako se jim nyní smějí naši demonstranti na Staromáku, od Landy, přes Macka, Bábka, Havrdu, Biksadského, Zálomu, až po maturanta Matěje Gregora. Jediné jejich štěstí, které je zachránilo před segregací, například propuštěním z práce jako Lenku Tarabovou, že nejsou dosažitelní spáry státu. A i dítěti je jasné, že stát chce dosáhnout i na ně. A tady jsme konečně u merita věci – u agendy, která za covidem stojí. The rest is academic.

Úcta k židovským symbolům – záminka mloků:

To, že nešlo o úctu k židovským symbolům, ale další útok na svobodu, vidíme zřetelně všude, například na akci Pirátů (a zelených🤢), kteří žádají odvolání poslance, který sice neměl židovskou hvězdu na klopě, ale moderoval tu demonstraci, na které ta pečovatelka o seniory byla. A který má tu smůlu, že je také státní zaměstnanec a tedy jeho povinností je držet hubu a krok a šlapat brázdu – vláda nebo opozice, všechno jedna rodina.

Byl to STAN, který griloval svého Petra Pávka za to, že si dovolil na svém “soukromém FB účtu” podotknout, že na říjnové demonstraci byli nafilmování agenti provokatéři z řad policie.

Rakušanovi  Pávka přihrál poslušně Český rozhlas (za ty tiskovky, ze kterých platí platy redaktorovi), který mu přihodil na smeč “fakt” že ta nahrávka byla zveřejněna na “nevhodném účtu” a zbytek trollili antimanipulátoři, aniž by se vyjádřili k obsahu sdělení, ne jeho formě nebo nosiči. A Rakušan s Farským proskočili přes Rozhlas přímo na břicho Pávkovi, jako že nekomentují “soukromý účet,” ale “veřejně známé informace”, zatímco když lidé psali Rakušanovi ať jde do háje, ukazoval jim “vlast a rodinu” na “soukromém účtu”, kde má přece, se svým synkem ve věku vnoučka, právo na “soukromí.” 

A v přepjaté reakci na současnou demonstraci Piráti pouze řetězí svou vlastní agendu. (Bartoš na FB komentuje, že hvězdu považuje za “nešťastnou” a s názory “mluvčích” “nesouhlasí” (na otázku v čem odmítá odpovědět) a zbytek jeho argumentů se nese po STANovsku – přenos demonstrace na netu komentoval nějaký „fašista“ a tedy všichni demonstrující jsou extrémisté.

Copak přitom Piráti sami neskrývají svou snahu omezit soukromé vlastnictví a nakládání s ním (opět pod záminkou vyzdvižení několika kuplířů mezi miliony vlastníků bytů) za to jejich ajťácké, digitálně povýšenecké, špatně formulované uplivnutí, že majitelem bytu, kde bez jeho vědomí a souhlasu uspořádali tiskovku za zdanění AirBnb a vyvlastnění bytů, je Žiďák?

A jejich jediná síla tkví v tom, že se opevnili, jako ta Schillerka, jako ten Rakušan, jako ti ostatní a za naše peníze trollí a trollí?

Prostě a jednoduše: ta židovská hvězda v tom všem “národním cítění”, které má na světovém trhu hodnotu 376 dlužných miliard v národním rozpočtu a „hezkého prvenství“ ve statistice covidu 19, nehraje žádnou roli. Tak proto teď přijdou na PR řadu  “ti mrtví”, “ti nakažení z demonstrace”, „ty mrazáky” a “ti naši zdravotníci.” A o zbytek se postará Čapkův dav.

Ta židovská hvězda s čipem očkovaných jako kometa lítá ve veřejném prostoru globální sítě už měsíce. Zde nejde o “hanobení symbolu” (pokud to nebyla Židovská obec, která si výslovně přála odvolání Lenky, ale tomu asi nikdo nevěříme, že), jde o tu nenávist, že si demonstrující vytvořili vlastní energetické pole. Vlastní mentální, emoční, sociální, ekonomickou platformu a … a to nenáviděl jak Stalin, tak Hitler. Protože od věků nesvobodní svobodné nenávidí. Stejně jako ta lež potřebuje svou represi.

Znovu mluvíme  o universálních  zákonitostech. Jak jinak si chcete zdůvodnit, že rok chodíte se špinavým hadrem přes pusu a říkáte tomu “ochrana zdraví a života”. Jak jinak než represí nebo jejím schvalováním. Tedy symtomy čeho – fašismu.  

Kdyby byla uklízečka, tak ji nevyhodí. Kdyby měli masku, tak je nezmlátí

A když se podíváme na samotné prohlášení Židovské obce.

Nikdo netrpí hladem? Skutečně? A to říká kdo? Židovská obec? A jak to ví? Kde to má ověřené? Od státu? Od jakého? Copak stát o svých lidech něco ví?

Už před pandemií jsme měli 850 tisíc domácností v exekuci a 2,5 milionů lidí v dluhové pasti. V oblastech sociálního vyloučení, kam patří skoro i liberecko, je hlad na denním pořádku. Pokud tedy tomu nutričnímu šmejdu, na který se vyloučení zmohou, neříkáte jídlo.

Nebo tomu, co dávají v kantýnách montoven k obědu dělníkům. A nezampomeňme na jednu věc – Češi nejsou žádní siláci. To, co zvládne Němec, nebo Brit nebo Američan ve stejném logistickém centru nebo montovně, Češi konstitučně nedávají. Proto tady ostatně sídla budovali “evropané” a neštěstím je národní stát. Podívejme se na to, co se děje v podpalubí, ne na těch kašírovaných fotografiích zlaté Schillerové a stříbrného piráta Bartoše.

A opravdu zde nemáme lidi, kteří tou těžkou dřinou, do které je hrne celá agenda Covidu, nemají symptomy lidí v koncentračních táborech?

Níže citujeme SMS, která přišla příteli terapeutovi včera v noci. Je od člověka, který dře balíky v logistickém centru. Za podmínek, které zde prezentujeme. Ztratil práci a skončil u pásu do nekonečna se valících 15 kg balíků. Aby zásobil naše nemocnice, naše zdravotníky, naše seniory a naši vládu, úředníky, prostě všechny, kteří nyní nechodí pro balíky osobně do osobních obchodů.

Pracuje tam spolu s tisíci kolegy, tak nějak hezky, zastrčeně, v anonymitě, bez tváře, beze jména – čislo, aby nerušil ten obrázek věčné pohody a spokojenosti a nestrašil ty, kteří ještě zůstali venku.

Po půl roce má v moči více krve než moči a zničené zdraví.

Kde je ta naše zdravotní péče, kde jsou ti chrabří novináři, kde ti politici? My vám to řekneme. Budují svůj “Brave new world.

V něm bude jako psal Aldous Huxley vrstva, která je plně integrovaná do regulací a přesýpání peněz sem a tam, a pak budou klece pro ty, kteří přes to “sladké mámení” přepadli. Staří, slabí, ti kterým teče krev z ledvin. Ti, kteří nesou na svých hřbetech to věčné volební heslo – “máme se přece dobře”, všechno co jsme Vám slíbili jsme splnili a teď nás nechte si užít a nestrkejte nám pod nos odpadlíky.

Ti, kteří se nevešli do škatulky štěstí, dostanou přece “kompenzaci”, “kurzarbeit”, “sociální dávky”, “příspěvek na bydlení a … na dítě”. “Musíme přece ty naše mamky rozrodit.”  Nikdo zde přece nemá hlad. Každý má svou polévku a … přílohový salát.

Tak toliko toto pro židovskou obec…

Tak, a teď ta válka:

Tady se podívejme, kam to vedou plíživé fašistické / stalinské kroky a krůčky:

 • Lež, že maska funguje,
 • lež, že vax funguje,
 • lež, že selektivní lockdown funguje,
 • lež, že zdravotníci / pseudovědci jsou nadlidé,
 • lež že politik je pán,

seriál drobných lží, s sebou nese represi, která tuto lež drží jako pravdu silou.

Represe se ke lži klade jako druhá strana mince k té první – jedno bez druhého nemůže existovat.  A segregace neočkovaných formou “zvýhodňování těch s rudou knížkou,”  je jeho projevem. A davová psychóza pak jeho exekutivou: ukřižuj ukřižuj. V mluvě ledna 2021: “kdyby byla uklízečka, tak ji nevyhodí.” “Ona mohla svou propagandou ovlivňovat seniory.

Ovlivněné policií takto – v jejich zájmu:

Vítejte v roce 1933.

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS