0
sdílej

…Nová… opatření

Máme zde nová opatření

Takže další bitvu nazvanou “pandemie neočkovaných” už prohrála i ČR. Čísla, která nás měla dostat do dalšího dílu nekonečné covid opery, tentokrát nazvaného: “pandemie neočkovaných,” byla vydestilována v institucích, především ve školách a to znamená na neočkovaných. (Viz. databáze, ve kterých zjevně testujeme více než trojnásobně více ve srovnání s Holandskem, čtyřnásobně s Maďarskem které má pro změnu nejvíce mrtvých…více v testování bodovalo jen Rakousko a Gibraltar, a víme proč).

Ve chvíli kdy jsme protlačili fakt, že nemocnice přeplňují, a také zde umírají, právě očkovaní, ve chvíli, kdy pár televizních skandálů už nedovolilo zatajit skutečnost, že covid roznášejí především oni, přišel další úskok vlády: podobný jako v Německu a Rakousku /a jinde, ale od nich opisujeme nejvíce, máme to historicky zakódováno/. 

Když už establishment neudržel fake čísla testování a museli by být testovaní všichni, když hrozilo že vyjde najevo, že pokud hrajeme na pandemii, tak se jedná o pandemii očkovaných tak v té chvíli “těsně před vítězstvím pravdy” opozice i vláda (a média) uskočily stranou a testování stáhly “pro všechny.”  Aby se na ta čísla zapomnělo, aby se zapomnělo na tečku. 

Maďar a spol. sice usilovali udržet tyranii testováním neočkovaných ve hře do poslední chvíle, ale ujelo jim to: nejprve si my, neočkovaní, pamatujeme jeho aroganci formulovanou do prohlášení, že vláda testuje a následně do karantény zavírá jen neočkované proto, aby očkovaní měli přece tu výhodu. Tu převahu, tu dominanci nad nepodvolenými. Dnes řekneme nad lidmi se zachovalou pamětí. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/covid-testovani-ockovani-neockovani-sireni-sirit-pcr-antigen-madar-sonka-bartos-valek-dusek-uzis-dat.A211105_212010_domaci_ised

V této chvíli kdy jsme v časové smyčce zkomprimovaného času, kdy se mění strategie den za dnem, establishment znovu podtrhl samotný význam a agendu opatření jako takových: tedy ne zdraví, ale vysoce sofistikovaná a sadistická hra s trestem a odměnou. Kdy se v této agonické fázi za to přestali stydět, a přestali to maskovat, jako dosud.
Pak titíž proponenti přešli k strategii, že neočkovaní budou trestáni dvojitě: jednak musí testovat na rozdíl od očkovaných, pak musí jako jediní pozitivní do karantény a nakonec se musí sami testovat zpoplatněnými testy, aby vůbec mohli do práce. A expirace testů se zkrátí tak, aby je to zničilo aby jim to odebralo zbytek zdrojů na regeneraci sil a udržení zdraví mentálního a fyzického.  Návazně  pak média hlavního proudu  začala ve veřejném prostoru  “legalizovat,” že se jim nedostane ani nezpoplatněné zdravotní péče. Že už –  jako jediní zdraví ve společnosti-  budou muset platit léčbu nemocným a umírajícím očkovaným, kterých přibývá jak vidíme exponenciální řadou.  

A toto zůstane jejich jediným právem. Chodit do “bullshit jobs” vytvořených vládami a korporacemi (zbytek zlikvidován touto agendou) a po práci “lockdown očkovaných.” A o zbytek se postarají média hlavního proudu, která neočkované vyjmenuje jako “ne lidi” tedy jako “podrasu”, která “nemá právo na život” a měla by rychle zemřít. Viz. prohlášení například publicisty Radka Bajgara a spol… publikovaných jeho kolegy jako “sadismus a krutost jako nový normál.” https://www.stream.cz/zahady/glosa-radka-bajgara-odpiraci-ockovani-jako-ohrozeny-druh-dobrovolne-smerujici-k-vyhynuti-64185422

Čili další nálož psychologické perverze, z které profitují očkovaní finančně, mocensky, politicky a emočně. A teprve pak, když jsme to svou každodenní prací prolomili, když nás nezlomili ani “bany”, ani cenzurou, ani dehonestací, ani urážkami a ekonomickým a psychologickým útlakem,  když viděli, že hrozí, že přijdou o byznys a o dominanci, sklouzli k strategii, že pod stromeček dostanou lidé testy zdarma… všichni. Tři kusy. Toto byl Maďarův nápad před pěti dny: 
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rastislav-madar-epidemie-covid-testovani-vanoce.A211114_133002_domaci_knn

Pak ještě chvíli následovala mediální kampaň o tom, jak “testy ruinují neočkované,” aby pak nakonec celá ambaláž spadla. A média vládě / opozici musela připravit půdu jak zdůvodnit, proč a jak jeden pilíř covidového evangelia – testování, stáhnout. Testování, která vám od začátku vyjde na dvou testovacích místech dvakrát jinak.  

Toto už je projevem mysli ne racionální, ne logicky uvažující, ale čím dál více zjevně nepříčetné. Sledujeme, jak establishment sklouzává do mentálních konstrukcí a trajektorie metafyzického zla českého prezidenta, proti kterému se tak horlivě vymezuje. Právě proto, že s ním rezonuje. Normální člověk by jej nechal v klidu umřít – obzvláště když vidí, že šílenství domněle zdravých proponentů moci si nijak nezadá se šílenstvím umírajícího. Jen ten na rozdíl od nich, na to má právo. A když je to ostatně v jeho případě otázka času a řekněme – vkusu. Zatímco jejich šílenství, šílenství domnělých zdravých a mladých politiků a jejich komunikačních nástrojů, zničí celou generaci. 


Špatné předpoklady a špatné závěry: 17.11.2021 – Bavorský model


Mezi tím si nová vláda připravovala půdu pro vlastní represi argumenty, že  “tato vláda nechala rozjet další vlnu.” Výsledek na sebe nenechal čekat. Rameno vedle ramena, narychlo – právě z výše řečených důvodů – vláda vystartovala s… „Ctrl copy“. S bavorským modelem. To už jsou takové eskapády, kličky, podrazy, manipulace a zákruty, ve kterých se ztratí i normální člověk. Natož člověk bezcharakterní a prolhaný. A to se také povolebnímu konglomerátu vláda/opozice/prezident také stalo. Neschopni vládnout, zamotaní do vlastních lží a podvodů jako do pavučiny, opsali a vydali bavorský model. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-andrej-babis-oznamil-zprisneni-opatreni.A211117_131522_domaci_vank

Vzápětí si však uvědomili, že to nejde. Že nemají jako v Rakousku nastavené protilátky a současně, že to nefunguje pro průmysl a … Že ani s přispěním tolika “dělníků pera”, kolik jich jen v mainstreamu s touto černou mší kooperuje, tomu nedokáží dát ten “narativ.” Ten “lockdown volného času.” Stanné právo regenerace sil a obnovy zdraví, přece jen zní trochu blbě. Když přece “bojujeme o veřejné zdraví.”

A takto vznikl “průnik” opozice/vlády, vlády/opozice. Bavorský model narychlo z titulků a serverů stáhli, znovu koordinovaně, znovu opozice i vláda, znovu všechna mainstreamová média a společně rozjeli model Pyšná princezna: “ruším co jsem nařídil a nařizuji co jsem zrušil.” Ukázali znovu, že je není možné usvědčit ani chytit, protože překroutí, zapřou, zapomenou, vycouvají z čehokoli kamkoli a kýmkoli. A před očima dezorientované veřejnosti začali okázale přesívat a kopírovat modely i jiných států. A média jim k tomu den za dnem, hodinu za hodinou, vždy připíchla nějaký další výron choré mysli ala SNÍH nebo Flégr: “v zimě nebude plyn, nebude jak pálit mrtvoly neočkovaných.” Ano tak hluboko jsme a stále to ještě není dno.

To, že jsou tzv. vědci šílení je zjevné. Není však zjevné, proč jejich šílenství cituje Reflex ještě na podzim 2021 a vnucuje jej do veřejného prostoru jako “nový normál.” A samozřejmě  proč nekonají orgány:
 https://www.reflex.cz//clanek/prostor-x/109059/prijde-nejvetsi-vlna-bude-vic-zabijet-neockovane-pak-pandemie-skonci-rika-flegr-veri-ze-zachranil-zivoty.html

Takže “bavorský model ” ze stránek českých médií hlavního proudu zmizel stejně tak rychle, jako se tam ocitl. Beze stop. V této fázi už je “všechno jedno”. Pamatuji na pacienty s Alzheimerem, ti to mají stejně. “Teď už je to jedno” říkají často. 

My ostatní si “na blahou paměť” prohlédněte tabulky států EU – kde se nejvíce testovalo. A připomeňte si samozřejmě tu korupci, na ty testy vztaženou. Politickou i faktickou. Jak se zrodila další kapitola teroru. Jak došlo krok za krokem ke slévání “vlády a opozice”.  K jakémusi  přehrabávání teroru u sousedů a výběr mezi “bavorským modelem”, “rakouským modelem” a jakýmsi českým výkřikem do tmy, kombinujícím všechno se vším. 

A takto jsme se dostali do bodu nula. Loni přesně na den, bylo 0 očkovaných a 8728 nakažených (i když to číslo je fake ze své podstaty, ale hrajeme psychologickou válku s psychologickými nástroji). Letos – poté, co se naočkovalo 66,5% populace nad 12 let, zde máme 22 4798 pozitivních. Tak se přestane testovat. 

A nastolí se  znovu stanné právo. Formálně už vyprecizované  tak, že nemá obdoby už ani v tyraniích jak jsme je znali dosud. Ale pod tím výplodem chorých mozků prosvítá čím dál zřetelněji, že jsme znovu na začátku. Že je jedno, kdo je očkovaný a kdo je neočkovaný. Jestli před týdnem, nebo 14 dní po druhé dávce, nebo 7 měsíců po obou, nebo je po boosteru. Teď už je přece nad slunce jasné, že je to jedno. Že to nefunguje. Že nefungovaly ani roušky, ani izolace, ani rozestupy, ani likvidace střední vrstvy podnikatelů. Že jejich hra na boj o “veřejné zdraví” a “nezahlcené nemocnice”, komedie o “kolektivní imunitě” vytvořené očkovanými, kteří se nakazí ale zůstanou zdraví…  skončila fiaskem. Že nikdy nebylo tolik skutečně nemocných. 

A my máme před sebou další stoupání. Už to bude snažší. Kromě toho že evidentně šílí, dělají chyby. Přesněji: už nedělají nic jiného než chyby. Nafta stojí 40 korun, elektřina trojnásobek, topení na zimu odsaje zbytek rezerv na karantény. Je opravdu jedno, kdo je očkovaný a kdo je neočkovaný. Jsme v tom všichni nastejno. Výkřiky nepříčetných vaxerů volajících po dalších a dalších dávkách jsou jen další slokou písničky nazvané: “když se smrt volá, tak smrt přichází”. A to je jediný výsledek největší a nejdražší operace, kombinace stanného práva, likvidace ekonomiky, digitalizovaných ideologií, korupce a soft donucovacích praktik formou podplácení nesprávných, a tyranie správných.  Konečně. Však to taky trvalo. Takže… jdeme na ně. 

My teď – jako všude jinde, nastartujeme “vedlejší účinky” a “úmrtí” po vakcinacích. A jenom mezi námi: nechtěli bychom být v kůži očkovaných. My neočkovaní, máme v sobě jakousi rezervu. Můžeme se “ještě rozhodnout.” Když bychom přece jen chtěli, kdyby se ukázalo, že to opravdu k něčemu je, můžeme se očkovat. Jak jsme psali loni: klid máme čas, podíváme se, jak jim to půjde.

Očkovaní tuto volbu nemají. Za maskou kterou nám nastavují,  za čím dál agresivnějšími a čím dál šílenějšími útoky, je strach. Čiší z nich panika. Jednak ti co se báli, že se budou dusit a umírat v nemocnicích vidí, že tohoto rizika se nezbavili – naopak.

A druhak – výhodáři už začínají platit 40 korun za litr nafty a trojnásobek za elektřinu úplně stejně, jako my. A potom- večer si lehnou a jejich já jim zašeptá: “proboha, co jsi to udělal.”

Proto jim zbývá jim jen výhoda msty, resprese a teroru. Jenže víte jak to ve vesmíru funguje. Dostaneš vždy to, co vyšleš. Nebo.. nevíme, jak to chodí ve vesmíru, ale vidíme, jak to chodí tady. 

A za nás neočkované? 

Neočkovaní mezi očkované chodit nechtějí, protože to šíří. Kromě covidu šíří “blbej názor na věc.” Čili jsme si my neočkovaní za ten rok vytvořili svoje enklávy a svoje zóny komfortu – viz. Staromák. Na to, abyste žil spokojený sociální, emoční a komunitní život bez kolaborace, sebehany, sebelži, připosranosti a zrady, potřebujete pro roční komunikaci tak 1000 lidí. Deset se vás pak sejde v garáži na pivku nebo na “šeberácích” stokrát raději, než mezi těmi zbloudilými pomatenci, kteří nevědí, kde je sever. Sto se jich potkává na síti. Tisíc na ulicích. Desítky tisíc na náměstích. Nestačí to? 

Navíc lidé, kteří to mají tak hodnotově srovnané jako neočkovaní, tedy jsou pro národ, pro kolektivní imunitu, pro své děti a rodiče ochotní a schopní přinést takovouto oběť, oběť znovu stvrzenou neustoupením teroru, tak se prostě s těmi sulci mají těžko o čem bavit. Proto se na nás také tak lepí. Protože “nejsou o ničem.” 

A co bude dál? To vám řekneme na sto procent. Nedají to. Mezi doktory je 10% renegátů, kteří píchají to svinstvo do jablek. Nechytí je. Pokud mají teroristé vyvinuté bioluminiscentní látky v náplastích nebo patáčky … to už je jenom nastavovaná kaše těch opatření, které platí od pondělí. To prorazíme stejně, jako jsme si poradili s QR kódy. Kdo by zaplatil všechny represivní složky, kteří by dokázali dohonit a rozlišit, kdo má QR fakticky a kdo ho má za 1250 z dark webu a za krypto. Kterou se bude platit až očkovacím průkazem podváží platby tou “jejich měnou”, která už nyní nemá “žádnou cenu.”

Dále přibývá renegátů v řadách očkovaných, kterým někdo po očku umřel. To uvidíme znovu v únoru /březnu, až každý očkovaný bude znát někoho očkovaného s těžkým průběhem nebo smrtí. Další budou odmítat boostery, protože přece jen i pár očkovaných má v sobě cosi jako lidskou důstojnost, odvahu, nebo rezidua inteligence. A těm propadne očkování během března/dubna max. 

Takže … státy sice vytáhnou z klobouku technologie “jediného google účtu pro všechny” s platebním čipem navázaným na covid pas, ale bude jim to platné asi jako ta nová nařízení. Vyhladoví jen sami sebe. Protože jsme všichni na jedné lodi. Očkovaní a rouškovaní ztrácejí ve výrobě – ale i v nemocnicích a v úřadech – sílu a produktivita jde rapidně dolů.  Nejsou nová auta, stojí distribuce, krach se týká rozhodně očkovaných, protože přece “těch je více.” A tedy bude více jejich paniky, protože to nejsou žádní hrdinové. A tedy více zbyde na nás. 

Proč? Protože kdo si uměl poradit poslední dva roky, poradí si i v pekle.

V tuto chvíli tedy v klidu zapomeňte na ten další výron teroru, který vyhřezl z české vlády a českých médií a… v době adventu si opakujte jedno slovo: priony.  Pokud se má zapomenout na tečku, pak jsou pro tuto operaci lobotomie priony tím nejlepším parťákem. A meditujte v klidu domova o tom, že u takto malých částic už je těžké určit, zda byla lidem paměť a rozum odejmuta proto, že sami je nepoužívají způsobem, pro který jimi byli obdařeni –  tedy si ty priony vypěstovali sami a nebo zda je někdo vytvořil a rozšířil právě k tomu účelu zvenčí. K účelu zapomnění na to, co bylo … před půl rokem … Ono to totiž v důsledku vyjde stejně tak nastejno, jako vyšlo to očkování. Zdoláme je znovu.. svou odvahou. 

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS