0
sdílej

Poděkování

Nedá se to číst a poslouchat, jak jediný kdo nám pomohl byla Čína.

Kdo občanům skutečně pomohá?

Tak třeba ty dobrovolnice, které po nocích šíjí zadarmo roušky. Zadarmo. A ještě ze svých platů stíhají štědře celý život sponzorovat hejna úředníků a politiků, která nakonec jako ptáčci zpěváčci jednohlasně pějí: “Roušky umí ušít každá hospodyně.”

Nakonec ty státní roušky pendlují kvůli pár PR fotkám napříč republikou z Prahy do Pardubic a pak třeba do Varů – stát si měl logistiku a rozdělení objednat od firmy, která je řízena jako firma, a ne jako chaotický stát.

Na certifikaci MUDr. Soni Pekové, Ph.D. se ukázalo, jak to vypadá, když úředníci zakleknou a prostě to nechtějí pustit, protože by vyšla najevo jejich vlastní neschopnost a nepotřebnost.

Máte někdo hlad? Všichni máme co jist a vše ostatní k dispozici díky personálu soukromých firem. Spolehnout se na Správu státních “hmotných” rezerv, tak si již zítra okusujeme hlady nehty.

Velké díky všem pozitivně smýšlejícím, dobrovolníkům, lidem dobré vůle a velké píle. Ti jediní vždy pomohou, a ani pro ně nemusíme posílat sem a tam vládní letku.

Přejeme klidný víkend

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS