Pravidla diskuze

Využijte našeho svobodného prostoru k diskuzi. Administrátor tohoto webu stanovil tato Pravidla diskuze. Přidáním komentáře do diskuze souhlasíte s tím, že je budete dodržovat. Při jejich porušování může být váš komentář zredigován nebo smazán, v odůvodněných případech vám bude zcela znemožněn přístup do diskusí zablokováním IP adresy.

Vaše diskusní příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Protiprávní obsah. Jedná se například o pomluvy, poplašné a lživé zprávy a jiné formy, které mohou být předmětem žaloby na provozovatele webu.
  2. Informace a názory vztahující se k jinému než diskutovanému tématu. Pokud chcete prostřednictvím tohoto webu veřejnosti cokoli sdělit, napište na info@uradujem.cz
  3. Urážlivé výroky vůči druhým osobám či skupině osob.
  4. Urážlivé výroky vůči autorům materiálů a provozovateli webu.
  5. Vulgární a hrubé výrazy. Nedokážete-li se bez nich vyjádřit, pak naznačte vytečkováním slova či jinou slušnou formou.
  6. Rasové, náboženské a podobné útoky na jednotlivce či skupinu obyvatel.
  7. Komerční nabídky, a to i skryté povahy. Nedávejte nám sem odkazy na komerční obsah. Máte-li potřebu je zveřejnit, kontaktujte administrátora na info@uradujem.cz.
  8. Celé články a materiály převzaté z jiných internetových periodik a ostatních médií, a to ani formou zkopírovaného odkazu. Chcete-li nás upozornit na zajímavý článek, učiňte tak přes facebook nebo info@uradujem.cz.

Diskusi otvíráme všem bez povinnosti registrace. Diskutovat můžete nejlépe pod vlastním jménem. Pokud to Vaše jméno neunese, pochopíme i jiný nick.

RSS