0
sdílej

DATA: Má očkování dětí proti Covid19 smysl?

Stát, resp. Babiš s Vojtěchem, již plánují mediální kampaň, která má zlomit rodiče, aby nechali dokola tečkovat své malé děti.

Proč? Aby “udělali tečku za koronavirem” nebo nově “udělali tečku za těžkým průběhem”?

Ať se rodiče zeptají prof. Šeba, jestli naše děti a i jeho potomci jsou stále “chodícími selekčními stanicemi pro vývoj novych mutací”, jak v dubnu 2021 tvrdil.

Nebo ať se rodiče zeptají devětašedasátiletého dr. Hostomského, jestli je racionální myšlenka: “Svého sedmiletého syna bych dal očkovat, ale ne proto, že by bylo ohroženo jeho zdraví, ale aby mohl chodit do kroužku nebo nemusel do karantény”, jak včera tvrdil.

Nebo ať se rodiče osobně zeptají na ÚZISu, kolik dětí do 15ti let věku bylo hospitalizováno a kolik jich bylo na JIPu, když tyto údaje nezveřejňuji.

Nebo ať se rodiče zeptají Babiše, jestli už dostala Vivien “tečku”, když jí to doktor nedoporučil.

Nebo ať se rodiče zeptají Vojtěcha, jestli již má nějaké svoje děti, a jestli by nebylo rozumné očkovat plod přímo v děloze, aby dítě přišlo na svět s “trénovanou” imunitou.

Nebo ať se rodiče zeptají svých rodičů, jestli by kvůli svému podzimu života nechali aplikovat jejich pětiletému vnoučeti něco “experimentálního” proti něčemu, co ho s maximální pravděpodobností ani neohrozí.

Nebo ať se rodiče zeptají ředitele Pfizeru, jestli jim nestačí tento rok tržby 784 miliard Kč, že tu látku chtějí aplikovat každý rok všem včetně dětí (půl rozpočtu ČR nebo taky třetina státního dluhu).Nebo ať se rodiče zeptají Vojtěcha, pro koho vlastně objednal těch 700.000 dětských dávek.

Život je o číslech, otázkách a odpovědích a podle toho se lidé (rodiče) rozhodují. A to nemyslím čísla finanční, podle kterých se rozhodují ti, co rozhodují.

Údaje jsou za 11 měsíců za celou ČR.

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS