0
sdílej

Leave the Kid Alone: Britský scénář pro české děti

Covid exekutiva, tedy státní zaměstnanci ČR, vystartovala po dětech. Scénář má jednoduchý. Loňský. 

Děti jsou zavřené ve školách, stejně jako vloni byli v ústavech zavřeni senioři. Tisíce z nich už nikdy nikdo neviděl. Ostatně nedávno jsme psali, jak ústavy svůj úspěšný scénář opakují letos.

Pro naše děti stát a jeho zaměstnanci, naši zaměstnanci, vytvořili protokoly podobné jako jsou protokoly ústavů pro seniory. Institucionalizovaná centralizovaná “péče.” Tzn. Izolovat, zavřít a za zdmi je jako že chránit. 

Školy a vzdělávací zařízení se staly nedobytnou tvrzí. Ředitelé jezdí z jedné porady na druhou a ladí noty. To stejné jejich představení – zřizovatelé. Vedoucí odborů školství, náměstci hejtmanů pro školství, starostové, hejtmani. 
A společně dolaďují loňskou strategii “ohrožených skupin.” Jen v této tvrzi (čti ve škole), jsou děti v bezpečí. 

A v těchto tvrzích pak pedagogové nahrazují nás, rodiče. Jednotnými rituálními protokoly, připomínající spartakiádní výstup katolické mše: stoupni/sedni/zpívej/mlč/klekni. Totéž nyní vtloukají do hlavy našim dětem:

zpívat/nezpívat/nasadit masku/sundat masku, testovat/izolace/segregovat/očkovat/mlčet/zpívat. 

Zde přinášíme jednu z tisíců cest ven z tohoto labyrintu podvodu a lži. Jsme o půl roku pozadu za ostatními. V Británii začali tahače navážet vakcíny před rokem. My musíme vydržet zimu. A během ní udělat to, co udělali Britové: vyjít na náměstí a z plna hrdla zapět našim milým ředitelům škol, jejich zřizovatelům, pedagogům, zdravotníkům, policistům, hygienikům a samozřejmě politikům a ministrům: 

Leave the Kid Alone!!

Nechte to dítě na pokoji. Moje dítě. Zde je inspirace a naděje, jak to vypadá v Británii s dětmi a opatřeními dnes. Protože o tom co se ve světě děje, o tom jak a proč se to tam děje, už se dozvídáme zase jen ze samizdatu. 

Vloni jsme procházeli nádherným parkem Severního Yorku a letos na nás dýchla nostalgie. Zřejmě abychom si připomněli, jak se nám naše Vláda snaží přeprodávat ohřívanou polévku cizích opatření jako vlastní. Jak se za ně na jednu stranu skrývá a na druhou jak se nechává platit za emoce, které z nás opisováním ždíme.

Vydržme.

Fakt, že očkování před ničím nechrání, už je prokázaný.

Čáry máry s kouzly jak dlouho očkování nechrání a koho, tedy politiku dalších dávek, už naši přátelé v UK také neutralizovali. Dnes již víme, že výskyt protilátek po očkování se pohybuje od 14 dní po 12 měsíců a nadále se rozvíjí.

Sadistická teorie o tom, že zdravý nakazí nemocného, případně pohádka o “bezpříznakových přenašečích” už skončila s prázdnými regály a dvojnásobnými cenami energie.

A ukončení honu na děti – ten je podstatný – to si Britové vyřvali v ulicích. Následujme je.

Překlad současné britské “ústupové” covid strategie

“Aktualizace ohledně Covid-19 (1. října 2021)
Je nám potěšením, že vás můžeme v národním parku srdečně přivítat, protože vešel v platnost 4 krok plánu:

Nemusíte se zdržovat 2 metry od lidí, se kterými nebydlíte, a počet lidí, které můžete potkat, není nijak omezen.

Existuje však riziko, že byste se mohli nakazit nebo přenést virus, i když jste plně očkováni. Proto prozatím musíme i nadále postupovat opatrně, abychom chránili místní komunity, naše přátele a rodiny a další návštěvníky.
Prosím, pomozte udělat svůj díl. Vláda udržuje řadu klíčových ochran a poskytuje opatrné pokyny. Setkání venku je bezpečnější, ale pokud jste uvnitř, pusťte dovnitř čerstvý vzduch.

Vláda také doporučuje, aby lidé nosili pokrývky obličeje v přeplněných a uzavřených prostorách, jako je veřejná doprava. Vládní pokyny pro bezpečnější cestování nastiňují opatření, která můžeme všichni podniknout, abychom při cestování ochránili sebe a své blízké. Je důležité vzít v úvahu, že ostatní mohou chtít zaujmout opatrnější přístup, když se otevřeme. Všichni bychom k tomu měli být ohleduplní a poskytnout příležitost a prostor ostatním, aby omezili úzké kontakty, pokud si to přejí.

Pokud máte příznaky COVID-19, byť mírné, nebo pozitivní výsledek testu, měli byste zůstat doma a izolovat se. Pokud jste plně očkovaní nebo mladší 18 let a 6 měsíců, nebudete se muset izolovat, pokud jste v kontaktu s někým, kdo byl testován pozitivně. Ale můžete pomoci chránit ostatní tím, že budete postupovat podle pokynů, jak zůstat v bezpečí.

Než vyrazíte ze dveří, ujistěte se, že víte kam a pečlivě si naplánujte cestu. Máme nápady, kam jít, abyste se vyhnuli davům, nejnovější informace o tom, které atrakce jsou v oblasti North York Moors otevřené, stejně jako parkoviště a toalety.

Budeme neustále vyhodnocovat všechna vládní doporučení a budeme zde odpovídajícím způsobem aktualizovat.”

Takže žádné výkřiky Krajských úřadů: Vy k nám do přírody nejezděte.


Ne: letos už víme, že se jeden bez druhého neobejdeme.

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS