0
sdílej

Nová trojtečka: Maska spadla

Toto všechno jsme věděli od chvíle, kdy vyšla Plandemie a desítky dokumentů o agendě, skrývající se za “stmíváním svobody.”

A rok nám trvalo, než jsme ty hradby podvodu provalili.

1. Před půl rokem jsme ustálili jako nezpochybnitelný fakt, že roušky/respirátory nejen že nefungují, ale fungovat nemohou.

A) Covid se vzduchem nešíří – ani kapénkami, ani aerosoly. Akademie věd ČR (dr. Dejnek) z 500 odběrů ve špičkových covidových měsících v exponovaných prostředcích hromadné dopravy nenašla ani jeden. https://www.avcr.cz/cs/veda-a-vyzkum/matematika-fyzika-a-informatika/Prazska-MHD-neni-zdrojem-nakazy.-Nasly-se-v-ni-pouze-neskodne-stopy-koronaviru/

B) SZÚ (doc. Melicherčíková) nenašela na površích ani jeden infekční covid, SZÚ dodnes neví, jak se chová. Po dvou vlnách epidemie SZÚ nevydal žádný konzistentní a signifikantní závěr k otázce kombinace opatření/neinvazivních ochranných metod.

Mj. protože jim za šíření propagandy “konkrétně” tedy popírání funčknosti preventnivních a “nefarmaceutických opatření” hrozí jejich výrobci žalobami.: https://hygiena.szu.cz/pdfs/hyg/2021/03/12.pdf

2. Navzdory nejmasivnější mediální a politické propagandě jsme my, aktivisté, občanské iniciativy, tvůrci a autoři obsahů na sociálních sítích nezvratně prokázali, že dlouhodobé nošení roušek/respirátorů je dvojitý podvod. Zaprvé protože covid se vzduchem nešíří. Ani kapénkami, ani aerosoly a terabity vědeckých diskuzí na toto téma nemají cenu ani toho papíru, na kterém jsou napsané.

Navíc jsme prokázali, že vzduch ve vnitřních prostorách budov je možné efektivně sanitovat. Mj. prostými slušnými filtračními zařízeními.  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/staci-vycistit-vzduch-vedci-z-nej-vyhnali-virus-bezne-dostupnym-filtrem-177923

V exteriérech technologiemi pracujícími na bázi fotokatalýzy. (Ostatně není to problém i z důvodu řečeném v bodu jedna.) https://www.gavri.cz/blog-1/cina-ma-obri-cisticku-vzduchu-a-produkuje-diamanty/

Stejně jako v ostatních případech teroru a zvráceného sadismu, ani v případě roušek a respirátorů nikdy o zdraví nešlo a jít nemohlo.

Proto jsme do kolektivního vědomí otiskli od počátku zjevný fakt, že překážky v dýchání napomáhají rozvoji zánětlivých ložisek v plicích, dlouhodobě zakládaných polétavým prachem, který v ČR dosud převyšuje hygienické normy. https://www.denik.cz/ekonomika/mezinarodni-limity-pro-ovzdusi-splnuje-jen-sumava-poletavy-prach-trapi-cesko-20180509.html

Iluze blahobytu průmyslové země uprostřed kontinentu je daní za 30 let politiky státu, který z ČR vytvořil montovnu Evropy – respektive stát prodal svou “pracovní sílu” politice korupce a neschopnosti transformovat komunistický průmysl v kombinacci s frenetickým bráněním soukromého podnikání v regionech postkomunistickými aparátčíky.   (Psali jsme zde). Plus chronickému selhání českých elit a inteligence, která není schopná vyhodnotit důsledky této politiky. V podstatě ji není schopná ani reflektovat, protože česká žurnalistika jsou komentáře – ne reportáže o životě v této zemi.

Kombinace estetického odsiřování uhelných elektráren, miliardové náklady na sanitaci škod po těžbě uranu a budování jaderné energie, kterou vyvážíme pak nacházíme nejen za současnými cenami energie,  ale právě v našem covidovém prvenství.

Kdy samozřejmě našim plicím nepomáhá kompozitní zátěž – tedy kombinace polétavého prachu a mikroplastů, nanočástic. Mj. z roušek a respirátorů samotných. 

Reinfekci vlastními toxiny zachycenými rouškami a respirátory pak zvyšuje pravděpodobnost nákazy virem.

Navíc díky překážkám v dýchání neokysličený mozek není schopný racionálně vyhodnocovat životní situace a dělat správná a především rychlá rozhodnutí.

A nakonec řouška/respirátor jako zábrana mimoslovní, mimické komunikace, rapidně zvýšila úrazy a nehody na pracovištích. Ve výrobě, ve skladech, v dopravě, v zásobování, v logistických centrech, kde pro hlučnost provozu je hlavním dorozumívacím prostředkem. Kdy permanentní hluk je pak dalším imunosupresivem, který dohromady s výše řečenými opatřeními vytváří koktejl smrti, který je jedinou příčinou nadúmrtí, které sledujeme během posledních let

3. Před čtyřmi měsíci jsme navzdory hysterii “factcheckerů”, blokování našich video kanálů a sociálních účtů dokázali, že sociální izolace způsobuje vážné a masové šíření deprivací, stavy úzkosti a zásadním způsobem snižuje produktivitu práce v průmyslu, zpracování, energetice, dopravě. Což má mj. za následek skoková zdražení potravin, energií, pohonných hmot.  Izolace během volného času a zabránění regeneraci sil, například sociální izolace během krátkých obědů či po pracovní době,  je pak aktem čistého sadismu a krutosti a znovu vede ke kolapsu zásobování a produkce, a hospodářství jako takového. Mimo jiné proto, že covid se nikdy vzduchem nešířil, minimálně to nikdo nikdy nedokázal a i kdyby se šířil, dávno máme k dispozici “nefarmaceutické” nástroje a technologie.

4. Před třemi měsíci jsme provalili další zeď lži, že očkování je tečkou. Sociální sítě sdílí tisíce grafů, že infekce viry je stejná jako loni navzdory procentům očkovanosti.Obrázek

Mašinérie lži nabírá refrén protokolu že “stokrát opakovaná lež se stává pravdou” marně. Proto sahá k násilí.

5. Před dvěmi měsíci jsme i zde v ČR dokázali zdolat lež, že očkování je bezpečné. Přinesli jsme dostatek důkazů o tom, že očkování zabíjí. Už ne převzatých otřesných svědectví ze zemí, které začaly očkovat před námi. Nakumulovali jsme svědectví jak strašnou smrtí po očkování sešli naši bližní, jak zmrzačilo nás samé.

https://www.facebook.com/1056588474/posts/10223039006337705/?d=n

https://www.facebook.com/1056588474/posts/10223036780042049/?d=n

https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-z-cr-a-slovenska-o-poskozeni-z-covid-ockovani/

V listopadu 2021 už ve společnosti zůstávají jen rezidua lží.

Jako v ní zůstávají rezidua infekční nákazy.

Jsou to ložiska byzantských smrdutých bažin, ve kterých tonou jejich autoři a proponenti. 

Chatrné hadry a cáry brokátových marketingových a mediálních kýčů, skrze něž prosvítá holá záře pravdy.

Už jen očkovaní fanatici si zdůvoňují svou sebesabotáž ohranými nesmysly ohledně roušek, ohledně vakcinace, ohledně lockdownů.

A přišlo stádium – msty.

Systém, který se chtěl deklarovat novodobými rudými knížkami, vypustil své milice.

Miliony očkovaných prorežimních kolaborantů, kteří se neočkovali kvůli zdraví, ani kvůli výhodám, které nikdy neměli, jsou plní jedu. Šíří lež stejně, jako šíří covid.

A my pozorujeme, jak tato kombinace stravuje je samé.

Protože se nechali naočkovat ne kvůli zdraví, ale kvůli pocitu vítězství. Nad námi.

Protože jinými prostředky si pocit vítězství slabého nad silným navodit nedokázali. Než svou služebností a podvolení šelmě.

A tento dvojí jed – ten, co jim koluje v žilách, a ten, který napájí jejich srdce, ten, který otrávil jejich mysl, se pak vylívá do veřejného prostoru.

V podobě řvaní, násilí v ulicích, v podobě kumulace a derivace lži.

V podobě precizního a fanatického blokování reportáží o statisícových demonstracích v Evropských městech.

V podobě houfování se do jednochu smrdutého chrchle tlející lži a podvodu.Obrázek

Tak do toho.

Sráči.

https://www.facebook.com/100000790305996/posts/4421735441196089/

Může se ti také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS